Şubat 2015 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 14 Şubat, 2016, 12:31:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Şubat 2015 de 28 adet çizgiroman çıkmış. 1 yıl geçmiş, bakalım neler alınmış.

kalidor

İlk oyu ben kullanmışım. 9 adet almışım. Benim 9 aldığım ay millet 25'i geçmiştir herhalde.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

seastar1000

Ken Parker 53 u de almıştım oylayamadim

hanac

Alıntı yapılan: seastar1000 - 14 Şubat, 2016, 13:29:17
Ken Parker 53 u de almıştım oylayamadim

Oyu kaldır ile oyunuzu iptal edin.

Sonra yeniden oylayın.

seastar1000

Mister NO

HacıGeraltEmmi

Zagor 155 - lal kitap
Mister No 153 - lal kitap
Mister No KM 47 - lal kitap
Tex Maxi 2 - çizgi düşler
Tex Dev Albüm 24 - çizgi düşler
Dampyr 6 - çizgi düşler
Hikayeler 6 - çizgi düşler
Zagor Özel 3 - çizgi düşler
Savage Wolverine 2 - çizgi düşler
Gülümse - desen
Orbital 1 - presstij
Orbital 2 - presstij
Buddy Longway 1 - presstij
Buddy Longway 2 - presstij
Efsane 2 - presstij
Samuray 3 - yky
Yürüyen Ölüler 20 - marmara çizgi
Yalnız Kurt ve Yavrusu 11 - marmara çizgi
Ken Parker 53 - rodeo

darkwood

16 tanesi kütüphaneme girmiş.
+ Diğerleri de dükkana.  8)
Darkwood Sakinleri..

V

"İstemem,eksik olsun.."

ferzan

24 tane almışım... :o Almadığım 4 tanesi ise ''Yeni Başlayanlar İçin Beckett'', ''Tılsımlı Kolye ve Vampir'', ''Çizgilerle Prens'' ile ''Ümit Kaptan'' olmuş...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 35

1- Yürüyen Ölüler 20 .................................................................: 22 - ( % 62.9 )  - Marmara Çizgi

2- Yalnız Kurt ve Yavrusu 11 ......................................................: 19 - ( % 54.3 )  - Marmara Çizgi

Savage Wolverine 2 ........................................................................: 19 – ( % 54.3 ) – Çizgi Düşler

4- Tex Maxi 2 ............................................................................................: 17 – ( % 48.6 ) – Çizgi Düşler

Samuray 3 ............................................................................................: 17 – ( % 41.8 ) – YKY

Ocak 2015 anketi için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10451.0.html

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 45

1- Yürüyen Ölüler 20 .............................................................: 29 - ( % 64.4 )  - Marmara Çizgi

2- Yalnız Kurt ve Yavrusu 11 .................................................: 25 - ( % 55.5 )  - Marmara Çizgi

3- Savage Wolverine 2 ....................................................................: 22 – ( % 48.9 ) – Çizgi Düşler

4- Tex Maxi 2 .......................................................................................: 21 – ( % 46.6 ) – Çizgi Düşler

5- Samuray 3 .........................................................................................: 20 – ( % 44.4 ) – YKY

Tex-9 Aylık Seri ................................................................................: 20 – ( % 44.4 ) – Çizgi Düşler

Tex Dev Albüm 24 ...........................................................................: 20 – ( % 44.4 ) – Çizgi Düşler

Hikayeler-6 ......................................................................................: 20 – ( % 44.4 ) – Çizgi Düşler

Ocak 2015 anketi için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10451.0.html

DAMPYR

oylamaya katıldım sadece 2 tane almışım.... :( ::) :-[