Şubat 2015 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 14 Şubat, 2016, 12:31:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

aa

Esse Gesse Hayranı...

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

Zagor 155 - lal kitap
Martin Mystere 155 - lal kitap
Mister No 153 - lal kitap
Mister No KM 47 - lal kitap
Tex 9 (klasik seri) - çizgi düşler
Tex 9 (aylık seri) - çizgi düşler
Tex Maxi 2 - çizgi düşler
Tex Dev Albüm 24 - çizgi düşler
Hikayeler 6 - çizgi düşler
Zagor Özel 3 - çizgi düşler
Kızılmaske 18 - büyülü dükkan
Flash Gordon 11 - büyülü dükkan
Buddy Longway 1 - presstij
Buddy Longway 2 - presstij
Efsane 2 - presstij
Samuray 3 - yky
Yürüyen Ölüler 20 - marmara çizgi
Ken Parker 53 - rodeo
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 65

1- Yürüyen Ölüler 20 .............................................................: 36 - ( % 55.4 )  - Marmara Çizgi

2- Yalnız Kurt ve Yavrusu 11 .................................................: 34 - ( % 52.3 )  - Marmara Çizgi

3- Savage Wolverine 2 ....................................................................: 31 – ( % 47.7 ) – Çizgi Düşler

4- Hikayeler-6 .......................................................................................: 30 – ( % 46.1 ) – Çizgi Düşler

5- Tex Maxi 2 ........................................................................................: 28 – ( % 43.1 ) – Çizgi Düşler

Tex-9 Aylık Seri ................................................................................: 28 – ( % 43.1 ) – Çizgi Düşler

Ocak 2015 anketi için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10451.0.html

altay1944

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 75

1- Yürüyen Ölüler 20 .............................................................: 38 - ( % 50.7 )  - Marmara Çizgi

Yalnız Kurt ve Yavrusu 11 .................................................: 38 - ( % 50.7 )  - Marmara Çizgi

3- Hikayeler-6 .......................................................................................: 33 – ( % 44.0 ) – Çizgi Düşler

Tex-9 Aylık Seri ................................................................................: 33 – ( % 44.0 ) – Çizgi Düşler

Tex Maxi-2 .........................................................................................: 33 – ( % 44.0 ) – Çizgi Düşler

Ocak 2015 anketi için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10451.0.html

Mart 2015 anketi için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10615.0.html

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 84

1- Yürüyen Ölüler 20 .............................................................: 41 - ( % 48.8 ) - Marmara Çizgi

2- Yalnız Kurt ve Yavrusu 11 ..................................................: 40 - ( % 47.6 ) - Marmara Çizgi

3- Hikayeler-6 .......................................................................................: 38 – ( % 45.2 ) – Çizgi Düşler

4- Tex-9 Aylık Seri ................................................................................: 35 – ( % 41.7 ) – Çizgi Düşler.

4- Tex Maxi-2 .........................................................................................: 35 – ( % 41.7 ) – Çizgi Düşler

4- Ken Parker-53  ................................................................................: 35 – ( % 41.7 ) – Rodeo

4- Samuray-3 ........................................................................................: 35 – ( % 41.7 ) – Çizgi Düşler