Ağustos 2015 Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 20 Ağustos, 2016, 16:12:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

2015 Ağustos ayında 30 yeni çizgi roman yayımlanmış. Oylarınızı bekliyoruz.

ferzan

Vay be...Bu ayın bende anısı büyük...2014 ve 2015 boyunca süregelen hunharca alımlarım, 2015 Ağustos itibariyle bıçak gibi kesilmek zorunda kalmıştı...Çünkü tam da geçen sene bu zamanlar işten çıkarılmıştım...Ufak tefek işler hariç yeniden düzenli bir işe kavuşmam da iki ayı bulmuştu...Dolayısıyla listenin çok küçük bir bölümünü alabilmiş, aylar sonra da durumumu düzeltince kalanları tamamlayabilmiştim... :)

Genele bakarsak, 22 tane almışım...Almadıklarım ise ; Rintintin, Naruto, One Piece, Gordon, Kızılmaske, Asla Neden Diye Sorma, Çelik Simyacı ve Vampir Şovalye olmuş...Kızılmaske ve Gordon alımlarıma da bu ay itibariyle son vermişim...Zaten aldığım halde okumadığım, ileride okumak üzere sakladığım serilerdi...Okumama sebebim olarak da bilhassa Kızılmaske için giderek bozulan iç sayfa görünümleri ve banttan sayfaya uyarlama esnasındaki amatör yaklaşımlar, eskilerinden farksız uygulamalar ve sayfaların yarısını kaplayan siyah kareler etkili oldu...Gordon'da nispeten daha azdı bu sorunlar ama orada da banttan sayfaya uyarlama esnasında ortaya çıkan açıkların göze batmaması için iki karede bir konan tanıtım vinyetleri de tiksinmeme katkıda bulundu...Bu tarz klasik eserlerin formatı asla bozulmamalı...Dikey sayfa yapılmaya çalışılırken estetik yerlerde gezinmemeli...Elimde kalan 39 cildi de kışın elden çıkarmıştım...

Sözün özü, 22 adet almışım zamana yayarak...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Mister NO

V

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Bu ayın şampiyonu Marvels olur diyorum. Hem kesinkes varyant kapaklısını da beğenip ikişerli arşive katan ya da cildin yanına sert kapak olanını da alanlar olmuştur.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Zagor - 161
Mister No - 159
Mister No KM -50
Dövüş Kulübü 2 - 2
Deadpool Deadpool'u Öldürüyor
Batman - Ölümcül Tasarım
Batman Detective Comics - 3
Günaha Son Çağrı
Bone - 6
Lone Wolf And Cub - 13
Superman Action Comics - 2
Haçlı Seferi - 2
Rintintin -2
Marvels ( Mucizeler )
Zagor Özel - 4
Tex - 16
Tex - 17

rumar80

Sakızlı Ohannes Paşa

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

peder clemente

pizagor

Jbc albümlerinin tamamı olmak üzere toplamda 12 çizgiromanı arşive atmışım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

10.

Gunaha Son Cagri albumunu cok begenmistim.

İlk 2 Batman Detective'i begenmeyince 3.'yü almadım; öyle de kaldı.

Bir zamanlar ayda 2 tane Tex (Yeni) yayınlanıyordu. :)

En nefret ettiğimde Dövüş Klübü 2 oldu. Filmin içine bu kadar mı edilir? Son fasikülleri almadım bile...
They drew first blood...

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

darkwood

Darkwood Sakinleri..

s.b

Zagor - 161
Martin Mystere - 161
Mister No - 159
Mister No KM -50