Zagor Sohbet Odasi

Başlatan Underfined, 23 Aralık, 2009, 19:01:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Engin abi, iyi yakalamissin :)
Özel Alfa Ajanı

antiochia

Zagor'un Haiti'de geçen macerasını(92-93-94) okuyunca sanki Mister No okuyormuşum hissi uyandı..(Bİgnotti-Nolitta ikilisinden mi acep)

ferzan

Ne tesadüftür ki ben de bu akşam bu macerayı okumaya koyulacağım...Vudu konsepti ile ilgili herşeyden eskisi kadar tat alamayan ve hatta artık fellik fellik kaçan biri olarak Mister No'vari havası hatırına bu macerayı ekmeksiz ekmeksiz yutmaya çalışacağım... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

erdal 3

Arkadaşlar Zagor un ülkemizde yayımlanan bütün macera listesi hakkinda bilgisi olan varmı

hanac

Alıntı yapılan: erdal 3 - 01 Ekim, 2015, 06:51:38
Arkadaşlar Zagor un ülkemizde yayımlanan bütün macera listesi hakkinda bilgisi olan varmı

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3529.0.html

Şu anda LAL Zagor seri düzenli olarak yayınlanıyor, Ekim sayısı 163.

Klasik MAceralar Cilt 99 ile bitti.

Çizgi Düşler ise Zagor Maxi'yi yayınlıyor.

köstebek

BÜYÜK YARIŞMA...
Zagor'un ormanda gezinen avcı dostlarından biri olan ünlü "Doc" Lester'in avcılıktan önceki mesleğini internet araması yapmadan söyleyecek ilk bilgili isme, Hanac Bey'den demli bir çay ısmarlanacaktır...
An itibariyle başlayan yarışmamız ilk doğru cevapla yarışma bitecektir...

alpi

rumar80

Diş hekimi. Boston'da sevdiği kadının numarası ile kadının kocasını öldürdüğü suçlaması nedeniyle kaçmış sonra aynı kadın ne benzer komplo Darkwood'da yaşanmıştır.
Ecem serisi ilk sayı galiba.

rumar80

Alıntı yapılan: alpi - 02 Mart, 2016, 14:53:23
Diş hekimi ;)
Alpi benden hızlı çıktı.
Tebrikler
Çayı Hasan yerine Köstebek abi ısmarlasın ama... ;D

köstebek

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Mart, 2016, 14:55:47

Alpi benden hızlı çıktı.
Tebrikler
Çayı Hasan yerine Köstebek abi ısmarlasın ama... ;D

Hafta sonlarım çok karışık bugünlerde gelebilirsem ben ısmarlarım, ama gelemezsem, sonrasında çayı Hanac Bey'e ısmarlarım ödeşiriz...

Nemo

Cok hizlisiniz vallahi :)
Black River Capulculari ecem yayinlari ilk 3 sayi.
Özel Alfa Ajanı

köstebek

DAHA DA BÜYÜK YARIŞMA...

Çayın yanında tost da yemek isteyenler olabilir. Çayına karışmayız ama resimdeki ablanın kim olduğunu ve hangi sayılarda görüldüğünü söyleyen ilk kişiye Hanac Bey bir adet tost ısmarlayacak...

xmenac

Hüseyin abi maceranın adını söyleyince anımsadım. İlk okuduğum Zagor maceralarından biriydi bu.

Hikaye boyunca kora kor bir mücadele veriyordu Zagor ve arkadaşları. Epey de güzel bir kapağı vardı bu sayının.

Nemo

Bildim Kostebek abi. Hellingen bu. Wendigo'ya ihanet ettikten sonra, Wendigo onu bu hale getirmis.  Tost benim oldu.

O zamanlar zor bulundugu icin aktar donder defalarca okumustum ben de bu sayiyi sevgili Xmenac :) Bir de bundan sonraki macera guzeldi. Canavarli olan. Ve sonrasinda Kanli Mesaj.
Özel Alfa Ajanı

Ramzy

Gallieno Ferri'nin ölümü -belki beklenen bir olaydı ama- yine de üzdü. Toprağı bol olsun.

Ayrıca, yıllar sonra foruma MERHABA.