Kızılmaske - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 13 Mayıs, 2013, 19:23:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İlyas Erkul

Siz birde 11 in kapağını görün bakalım   ;D  ;D  ;D

abselemon

Benim bir sorum olacak. Kızılmaske serisinin yayınlanacak geriye kaç sayısı kaldı?

abselemon

Alıntı yapılan: İlyas Erkul - 17 Temmuz, 2013, 22:38:20
Dostum amacımız 1962-1994 arasını basmak degıl 1961 den gunumuze kadar ne cıktıysa hafta içi hafta sonu hepsını basmak  ;D
Ben bu mesajı yeni gördüm. Öncelikle şu zamana kadar çıkan tüm ciltler çok güzel, sıralı ve de düzgün çeviri ile sunulmuş. Ben kendi adıma İlyas Bey'e çok teşekkür ediyorum. Günümüze kadar basacağınızı suymak da ayrı bir zevk. Ama dediğim gibi ileri de günümüze gelindiğinde lütfen başta ilk basım yaptığınız noktaya kadar da seriyi tamamlayın. Benim gönlümde ve de dualarımda yeriniz o zaman çok başka olur ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: abselemon - 04 Mayıs, 2014, 10:46:31
Benim bir sorum olacak. Kızılmaske serisinin yayınlanacak geriye kaç sayısı kaldı?
Büyük Bir ihtimal 25 cilt falan çıkacak sanırım.... ::) ??? :D

köstebek

Birinci yıl bitiyor, hâlâ 1970'lerde dönüp duruyorlar...

DAMPYR

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 11 Mayıs, 2014, 00:52:32
Birinci yıl bitiyor, hâlâ 1970'lerde dönüp duruyorlar...
Tekrar Hafta sonu maceralarına dönünce eski yıllara yenibaştan başlamak zorunda kaldılar.Ama iyide oldu Bence Hafta sonu maceraları hafta içi maceralara göre daha iyi.Hiç olmassa yayınlanmayan macera kalmıyacak... 8) :D ;)

antiochia

Kızılmaske güzel olmasına güzel ama baskı kalitesinden dolayı biraz soğudum. Neden kaynaklanıyor acaba?(soluk ve sanki fotokopi çekilmiş izlenimi bıraktı bende)

V

İlyas vitesi büyüttü.  11. Cilt yolda. .

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

İlyas abi haklıymış bu kapakta çok güzelmiş. Marvel Klasiklerden de Team-Up 3' ü bekliyoruz :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

connyapku

Harika bir kapak  :). Tesekkurler Buyulu cizgi.

aa

Her yeni kapak daha bir güzel oluyor, bu işin sonu nereye varacak... :) :) :)
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Kadıköy'e gittiğimde İlyas'ın bilgisayarında görmüştüm. Ertuğrul Bey harika kapaklar yapıyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

İlyas Bey Kapaklar uğruna Kızılmaske okumayanlara bile Kızılmaske satacak bu gidişle.Gerçekten süper çizimler Büyük ustadan gene süper bir kapak geliyor... 8) 8) 8)

yalcinerol345

Müthiş bir macera.İlk sayıdan itibaren ard arda okuyorum.Diana ile olan maceralar daha bir güzel.Kızılmaske'nin 8.sayıda başlayıp 9.sayıda biten "Ahbap" ile olan macerası ise müthiş etkileyiciydi.Kızılmaske hiç almayanlara özellikle bu macerayı şiddetle tavsiye ederim.

aa

Ben de tüm maceraları keyifle okuyorum. Yeni sayısı acele bekliyoruz İlyas bey...
Esse Gesse Hayranı...