Kızılmaske - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 13 Mayıs, 2013, 19:23:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mandrake66

Merhaba,

21. Sayi cikali kac hafta olmus. Kimseden bir mesaj yok? Atlamayalim arkadaslar...

V

22.sayı İdefiks'te ön siparişte..

"İstemem,eksik olsun.."

xmenac

Flash Gordon'da kitabın kapağında, kitabın hangi yılların yayınlarını içerdiği de yer alıyor, çok güzel bir bilgilendirme oluyor bence. Kızılmaske'de de böyle bir şey olsa güzel olmaz mı?

İlyas Erkul

Kızılmaskenin bölüm aralarında o bilgi var ama kapaktaki yeniliği görememişsin sanırım bundan sonra 2017 ye kadar maceralarda toplamı yarım kitabı geçmeyecek istisna dışında hep yeni macera olacak

Mrtekin

They drew first blood...

İlyas Erkul

aslında 21 . cildin ilk macerası hariç yeni maceraydı ama kapağa koymadık yeni macera diye

xmenac

connyapku

Birde Mandrake yayinlanmaya baslasa  :'(

Pulluk

Arada kalmış 2 yada 3 tane Ecem Yayınları macerası olması lazım. Bunların dışındakiler komple yemi maceralar olacak,  biz de elbetteki keytifle alıp okuyacağız. :o
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

alpi

Alıntı yapılan: İlyas Erkul - 26 Mayıs, 2015, 22:01:03
aslında 21 . cildin ilk macerası hariç yeni maceraydı ama kapağa koymadık yeni macera diye
2011 yılında başka bir yayıncı eski/yeni paçal yaptığı bir kitaba ''Türkiye'de hiç yayınlanmamış maceralar'' diye bant atmıştı da;doğru olmadığını yazdığımızda ''ne yani yarısı yeni yarısı eski macera diye mi bant atsaydık'' şeklinde fırça yediydik.. :)

mandrake66

23. sayı çıkmış!

Tamamiyle "yeni maceralar"...

;)

aa

İlk fırsatta alacağım. Yeni maceraları çok merak ediyorum.
Esse Gesse Hayranı...

Mrtekin

Kızılmaske takribi kaç ciltte biter?

Renkli olarak da okuyabilecek miyiz?

Renkli ciltler ne zaman başlar ki?

They drew first blood...

yalcinerol345

Alıntı yapılan: Mrtekin - 17 Temmuz, 2015, 11:57:20
Kızılmaske takribi kaç ciltte biter?

Renkli olarak da okuyabilecek miyiz?

Renkli ciltler ne zaman başlar ki?

Renkli maceralar siyah beyaz olarak yayınlanıyor.Esasen Kızılmaske'yi orijinal renkli olarak okumak istemezdim.Zira mor rengi Kızılmaskeye hiç yakıştıramıyorum.

akif1

Ooo bayağı hızlı çıkıyor.  Çok şükür ülkemizde kızılmaskeyi de tam olarak görebileceğiz.