Hasan Sabbah isimli çizgi roman çıktı

Başlatan haysat, 11 Temmuz, 2013, 13:12:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Yazan & Çizen: Mustafa Yurt

Hasan Sabbah' ın sıradışı yaşamı ve büyük bir imparatorlukla kavgası...

Hasan Sabbah, kafasını yukarı kaldırdı ve dedi: "Büyük bir yalanla baş etmen için, büyük doğruların olmalı ya da daha büyük bir yalanın!"

Konu hakkında bilgisi olan ve facebok'tan yazıştığım ( Dilek Kalender )'in  çizgi romanla ilgili sorduğum sorulara verdiği cevaplar.

Haysat -- Dilek Hanım bu çizgi roman hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz. kim yayınlıyor,kaç sayfa,tek sayı olarakmı çıkacak. Teşekkür ederim

Dilek Kalender -- Merhaba, öncelikle çizgi roman 120 sayfadan oluşuyor. Çizeri ve aynı zamanda yazarı Mustafa Yurt. Kitap tek sayı olarak çıkacak. Kitap Hasan Sabbah' ın Alamut kalesine uzanan macerasını konu alıyor. Özellikle kitabı basılmadan önce gören biri olarak şunu söyleyebilirim; Hasan Sabbah' ı çizgi roman olarak görmek inanıimaz keyif vericiydi. Kitap çok iyi çizimlere ve iyi bir anlatım gücüne sahip. Çizgi roman severlerin büyük keyif alacaklarını düşünüyorum.

Haysat -- Bilgiler için teşekkür ederim.Ne zaman ve hangi yayınevi tarafından yayınlanacak.

Dilek Kalender --  20 temmuz da raflarda olacak. Fabirnus yayınevi tarafından yayınlanacak

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

caretta

Hatırladığım kadarıyla Günaydın Gazetesinde yayınlanan Kara Murat bantlarında, bu Hasan Sabbah"Cenneti Satan
Adam"diye bir maceraya konu olmuştu.

darkwood

Yerli yeni bir çizgiromanı daha raflarda görmek güzel olacak. 20 Temmuz'a yetişirse merakımızı gidereceğiz artık.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Bu haliyle piyasa çıkarmazlar inşallah.

Harun Ça

Örnek resimlerde sonda ki Fiiiiiiyk hariçi pek güzel görünmüyor, ilk resimde ki yazı karakterleride hoş değil. Seyduna'yı çizgi roman olarak görmek muhakkak keyifli olacaktır ama daha güzel bir iş beklerdim.

aa

Esse Gesse Hayranı...

altay1944

Bilgisayarla yapılan zorlama çizimlerle bu iş bu kadar.Keşke umut verici bir çalışma olsaydı.Sanırım genel kanıya bende uyacağım.Bu haliyle almam..
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

caretta

Bu kitabı alan,okuyan var mı?Kadıköy'de bulunuyor mu?

kalidor

Kuzgun'da vardı geçen sene. Yazan-çizen vatandaş foruma girip eserinden bahsetse, birkaç görsel paylaşsa belki itki oluşturabilirdi.
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Amin Maouluf un Semerkant adli kitabinin ana karakterlerinden biridir. Ayrica Assassin's Creed 1 de de vardir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

Hasan Sabbah'ın kim olduğunu biliyoruz dostum  :D Neyse açıkçası ben incelemiştim ve bu forumda kolay kolay kimsenin almayacağını düşünüyorum :)
Crom! Ölüleri Say...