Nisan 2015

Başlatan afu, 24 Mart, 2015, 21:47:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xmenac

Nisan ayı içinde satıştaydı sanırım. Nisan listesinde yer alması daha doğru olur gibi. Gerçi ciltli kitapları ayrıca bir başka listede belirtmek gerekir mi bilemedim. Aslında detaylı bir liste olması için belirtmekte yarar var. Hatta 2. ve 3. baskıları da bilgilendirme amaçlı yayın listelerine eklemek güzel olabilir.

afu

Ayın Kitabı seçim anketinde 4. ay.
Bu ay 5 adet tek sayılık çizgiroman var, Türk çizerlerin kitapları var, klasik kahramanlarımızın en güzel maceraları var. Uzun aradan sonra Nathan Never bile var.
Seçim yine zor olacak gibi .... ???
Sizce, ayın kitabına oy verin, seçiminizle ilgili yorumunuzu yazın ve çekilişe hak kazanın, anketimize katılın  ;)

ankete aşağıdaki linkten de ulaşabilirsiniz.
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,9117.0.html

hediye kitap açıklaması yakında  ;)

hanac

LAL'e Dylan Dog yayınlama hızından dolayı teşekkür ediyorum.

Dolayısıyla oyum Dylan Dog Dev Albüm-1.

yunusmeyra

dylan dog'un yeniden ve lal'den başlamasını kutlamak için dylan dog dedim  :)
ben oyumu 2.sayıdan yana kullandım (marmara çizgi don kişot'ta da aklım kaldı ayrı..)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Lal gibi periyodik yayına önem veren  bir yayınevinin Dylan'a el atması ve Oğlak'tan yıllar sonra Dev albümleri de yayınlamaya başladığı için ben de Dylan Dog Dev albüm diyorum.
Crom! Ölüleri Say...

Nemo

100. sayi askina Nathan...
Özel Alfa Ajanı

rumar80

Çok düşündüm Batman mi diyeyim Nathan mı diye. Evet ailenin ölümü güzel bir öykü. Snyder ve Capullo ikilisi de çok başarılılar, ama bitirişini bir türlü sevemedim. O zaman zaten zor durumda bir de 100. sayı çıkmış. Haydi Nathan'a bir destek te benden olsun dedim.

ferzan

Muhteşem kitaplar çıkmış, sevdiğim ve takip ettiklerim yanı sıra, en çok Dylan Dev Albüm ile bende çok ayrı bir yeri olan Chiahuaha İncisi ( Blueberry ) arasında gidip geldim, sonra oyumu Batman 3 Ailenin Ölümü'ne verdim...Edisyon olarak çok değişik ve özenliydi, üstelik alışılmadık ve yeni birşeydi...JBC yeterince övülüyor zaten yaptığı kaliteli işlerden ötürü, bir de ben övmek istemezdim açıkçası ama elim, edisyonu dolayısıyla Ailenin Ölümü'ne gitti okumamış olsam da...Tabi, ilerleyen zamanlarda bu fikrim değişebilir... ;D
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Ahmet Oktay

100. sayı dolayısıyla benim de oyum Nathan'a :)

aa

Ben yine oyumu Blueberry-2 ye verdim. Çizimler ve senaryo çok güzel.
Esse Gesse Hayranı...

HacıGeraltEmmi

Hep zorlu rakiplerle yarışa girmişti şimdiye dek, böyle uygun rakipleri yakalamışken Yalnız Kurt ve Yavrusu'na verdim oyumu.
Bu rakiplerin arasından sıyrılamıyorsa diyecek sözüm yok :P
Aklım da Don Kişot'ta kaldı ne yalan söyliyim :-\

Chuck

İçim rahat bir şekilde Batman dedim. Şömizli baskısı yeter. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

kedidiro

genelde seri değil tek kitapları takip eden biri olmamın da etkisiyle bu ay da don kişot'a verdim oyumu. ilgili yazımda da belirtmiştim don kişot benim için yılın en güzel okumalarından biri oldu. edebiyatla çizgi romanın bu akıl dolu buluşmasını bu vesileyle bir kez daha selamlamış olayım.

V

Finali tatmin etmese de "Ailenin Ölümü" dedim..
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Oyumu Batman 3 Ailenin Ölümünden yana kullandım. Benim için harika bir maceraydı. Birçok okur sonunu sevmemiş ama ben beğendim. Joker psikopatliķta tavan yapmış resmen.  Hapishane sahneleri müthişti. Joker' in yaptığı duvar halısı ise ağzımın açık kalmasına sebep oldu resmen. Hala okumayanlar varsa çok beklemeyin derim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...