Kasım 2015 Çizgiroman Listesi

Başlatan afu, 30 Ekim, 2015, 18:39:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Tuco Ramirez

Blueberry 5'de sanırım bu aya sarktı.
Yoksa çıktı mı?  ???

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 30 Ekim, 2015, 18:49:48
Blueberry 5'de sanırım bu aya sarktı.
Yoksa çıktı mı?  ???

Çıktı.

xmenac

Dylan Dog 9'un kapağı güzelmiş. :)

afu

kasım ayına comics'ler epey sükseli giriş yaptılar  :D

Agamotto

Geçen ay fuardan dolayı çok çıkar demiştim beklediğim gibi olmadı ama bu ay yayınevleri baya çıkartacak özellikle gerekli şeyler.

xmenac

40 kitaplık bir ay olur mu acaba? :)

caretta

Ali Fuat Bey yayınevlerinin yayınlayacaklarını duyurdukları çizgi romanları isim olarak listeleyemez misiniz?Gerçi ben Teks ve Zagor dışında pek başka
şeyle ilgilenmiyorum .Yani Marmara şunu yayınlayacak;JBC şunları,YKY bunları ,Çizgi Düşler bu fumettileri gibi...

Nightrain

Daha Fladh Rebirth ve Green Lantern da var. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

afu

Alıntı yapılan: caretta - 02 Kasım, 2015, 17:44:20
Ali Fuat Bey yayınevlerinin yayınlayacaklarını duyurdukları çizgi romanları isim olarak listeleyemez misiniz?Gerçi ben Teks ve Zagor dışında pek başka
şeyle ilgilenmiyorum .Yani Marmara şunu yayınlayacak;JBC şunları,YKY bunları ,Çizgi Düşler bu fumettileri gibi...
senenin yayınlarını toplu gösteren listeye bakarsanız, müjdelenen yayınları yayınevi bazında önümüzdeki ayların kolonunda göstermeye çalışıyorum.  ;)

kolay ulaşım için;
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8813.msg125775.html#msg125775

Caped Crusader

Batman 4 , Harley Quinn 1 , Flash Rebirth gelecek bu ay.Daha Gerekli Şeyler ve Marmara Çizgi çıkaracak .Kısacası bu  ay müthiş geçecek ;D

Animvader

Kasım'da Çizgiroman Başkadır...  :D

ercoktay

Kasım ve Aralık ayında ciddi şekilde çizgi roman çıkacak gibi. İyi bütçe ayırmak gerekecek :)

Nightrain

Yukardaki listede alınacak 5 tane çr var ve dahasıda gelecek. :(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

köstebek

Fumettinin siyah beyaz dünyasına hoş geldiniz... Durumu görüyorsunuz. Herkese mutlu bir ay diliyoruz...