Mayıs 2017 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 01 Mayıs, 2018, 12:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Mayıs 2017'de 34 yeni çizgi roman, dergi ve kaynak kitap yayımlanmış.

Oylarınızı bekliyoruz...

HacıGeraltEmmi

İlk oylar benden olsun :)

İstasyon Caddesi No:120
Superman Wonder Woman-1
Wonder Woman Yeni Dünya-1
Spawn-2
Karganın Uçuşu
İhtiyar Logan-2
Deadpool x Dracula
Suicide Squad-3
Batman Superman-3
Batman-6
Zagor-182
Tex Klasik-32
İki Kardeş
X-Force Necrosha

ferzan

28 tane almışım...Almadıklarım; Gordon 'lar, Kızılmaske, Rosario, Bleach ve Rumeli Kabusu...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

dean

alan ford

4 tane almışım. İki Kardeş, Karganın Uçuşu, Batman 6 , İstasyon Sokağı.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

peder clemente

*İstasyon Caddesi No:120
*Superman&Wonder Woman Cilt 1:Güçlü Çift
*Karganın Uçuşu
*İhtiyar Logan Cilt 2:Sınır Kasabası
*İki Kardeş

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

kedidiro

Galiba hiç biri diyordum ki 1 tanesini aldığımı farkettim. İstasyon sokağı... Son dönemdeki itkilemelerle 2 kardeş'i de radarıma aldım. Benim icin garip olansa çizgi roman kültürüne dair kitapları özellikle takip ettiğim halde bu ayda çikan sanat karşısinda cizgi roman kitabını nedense hic alasımın olmaması...

V

"İstemem,eksik olsun.."

Ahmet Oktay

- One Punch Man 10
- Karganın Uçuşu
- Cedric 15-16
- İki Kardeş
olmak üzere 5 adet almışım. İstasyon Caddesi de radarımdaydı ama erteledim onu şimdilik.

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 39

1- Batman-6 ...................................................................: 23 - ( % 59.0 ) - JBC

2- İki Kardeş ..................................................................: 20 - ( % 51.3 ) - Çizgi Düşler

3- Wonder Woman Yeni Dünya-1 ....................................: 16 - ( % 41.0 ) - YKY

4- Karganın Uçuşu ..........................................................: 14 - ( % 35.9 ) - Flaneur

4- İhtiyar Logan-2 ..........................................................: 14 - ( % 35.9 ) - Gerekli Şeyler

4- Batman Superman-3 ..................................................: 14 - ( % 35.9 ) - JBC

nocardia

pizagor

Sanat karşısında Çizgiroman dahil 6 adet...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 44

1- Batman-6 ...................................................................: 24 - ( % 54.5 ) - JBC

2- İki Kardeş ..................................................................: 22 - ( % 50.0 ) - Çizgi Düşler

3- Karganın Uçuşu ..........................................................: 17 - ( % 38.6 ) - Flaneur

4- Wonder Woman Yeni Dünya-1 ....................................: 16 - ( % 36.4 ) - YKY

4- Tex Klasik-32 .............................................................: 16 - ( % 36.4 ) - Çizgi Düşler