Eylül 2017 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 02 Eylül, 2018, 11:48:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Eylül 2017'de 32 yeni çizgi roman, dergi ve kaynak kitap yayımlanmış.

Oylarınızı bekliyoruz...

ferzan

25 adet almışım...Almadıklarım; Kahramanlık Akademim, Age of Ultron VS Marvel Zombileri, Bleach, Rintintin, Seraph of the End, Goya, Toulouse Lautrec, Leonardo Da Vinci...Kaptan Amerika Kış Askeri 'ni de almadım, çünkü bildiğim kadarıyla yeni baskı...Nisan 2014 'te çıkan ilk baskısının tek cilt versiyonunu, yani aynı cildin ilk basımını almıştım daha önceden...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

V

18 adet alınan. Doyum noktası benim için. Elimde okunmamış100lerce çizgi roman birikti.Alımlarda sonraki aylarda daha seçici oldum ve azalttım.
"İstemem,eksik olsun.."

peder clemente

*Captain America:Kış Askeri
*İnsomnia Cafe
*Burma Günlükleri
*Batman:Harley Quinn
*Zagor 185
*Dylan Dog 31
*Scalped 7:Rez Blues

nocardia

Ahmet Oktay

HacıGeraltEmmi

Batman Detective Comics-5
Batman-7
Batman-Harley Quinn
Batman-Avrupa
Stalag IIB
Action Comics-5
Rintintin-5
Yeniden Doğuş-1
Beşinci Beatle
Scalped-7

darkwood

Darkwood Sakinleri..

tommikser

Mister NO

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 36

1- Batman-7 .................................................................: 20 - ( % 55.6 ) - JBC

2- Scalped-7 .................................................................: 19 - ( % 52.8 ) - Çizgi Düşler

3- Batman Detective Comics-5 ......................................: 18 - ( % 50.0 ) - JBC

4- Batman-Avrupa ........................................................: 16 - ( % 44.4 ) - JBC

5- Zagor-186 ................................................................: 15 - ( % 41.7 ) - LAL

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 43

1- Batman-7 .................................................................: 23 - ( % 53.5 ) - JBC

2- Scalped-7 .................................................................: 21 - ( % 48.8 ) - Çizgi Düşler

3- Batman Detective Comics-5 ......................................: 19 - ( % 44.2 ) - JBC

4- Batman-Avrupa ........................................................: 17 - ( % 39.5 ) - JBC

4- Zagor-186 ................................................................: 17 - ( % 39.5 ) - LAL

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 47

1- Batman-7 .................................................................: 24 - ( % 51.1 ) - JBC

2- Scalped-7 .................................................................: 23 - ( % 48.9 ) - Çizgi Düşler

3- Batman Detective Comics-5 ......................................: 20 - ( % 42.6 ) - JBC

4- Batman-Avrupa ........................................................: 18 - ( % 38.3 ) - JBC

4- Zagor-186 ................................................................: 18 - ( % 38.3 ) - LAL