2020 Haziran - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 04 Haziran, 2020, 21:17:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

bluearrow

memospinoz

Mrtekin

They drew first blood...

ilker

Alıntı yapılan: Mrtekin - 12 Haziran, 2020, 00:14:01
Mr. No Revolution bekliyoruz.

İlk sayı 15 Haziran itibariyle satışa çıkıyormuş.
https://www.eganba.com/mister-no-revolution-sayi-1-dergisi-michele-masiero

Ayrıca 15 Haziran'dan sonra Lal'in yeni baskıları da satışa çıkıyor. Bütün bekleyen baskıları çıkarıyorlar sanırım.
https://www.eganba.com/yayinevi/lal-kitap?sort=newtoold&page=1

OZAN BALIM

KenParker

afu

Bu ay Örümcek Adam'a ve fumettiye doyduk  :)

not: Marmara Çizgi'nin çıkarttığı Moon Knight (3 cilt olarak tamamlanmış seri) dün hard cover olarak (3 cilt bir arada) limitli sayıda çizgi roman dükkanlarına dağıtıldı. İlgilenenlere duyurulur  :)

sultanhisar

memospinoz

Alıntı yapılan: afu - 27 Haziran, 2020, 12:54:42

not: Marmara Çizgi'nin çıkarttığı Moon Knight (3 cilt olarak tamamlanmış seri) dün hard cover olarak (3 cilt bir arada) limitli sayıda çizgi roman dükkanlarına dağıtıldı. İlgilenenlere duyurulur  :)

Nadirkitap'ta 320₺ olarak gördüm. Normal satış fiyatı mı yoksa o satıcının belirlediği fiyat mı bilemiyorum.

darbove

Alıntı yapılan: memospinoz - 27 Haziran, 2020, 14:48:33
Nadirkitap'ta 320₺ olarak gördüm. Normal satış fiyatı mı yoksa o satıcının belirlediği fiyat mı bilemiyorum.
Ederini bilmeyen biri koymuştur abim boşver. Fiyatın 250 olması lazım.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Kauss

99 limitli 250 tl imiş. Serisini pek sevmemiştim, sevsemde 250 bana göre fazla. Tabi 99 limit ve almak isteyenlere saygım sonsuz.

pizagor

Alıntı yapılan: afu - 27 Haziran, 2020, 12:54:42
Bu ay Örümcek Adam'a ve fumettiye doyduk  :)

Örümcek VOL5 İkinci cilt  :'(
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Spider man Tem up lar, fasikül görünümlerine karşılık yavaş yavaş sayfa ve fiyat olarak cilt formatına yaklaşmaya başlamış.
Darkwood Sakinleri..

Darkseid is.

Moon Knight Özel Edisyonu almış olan varsa beni bilgilendirebilir mi?  Limitli ve sert kapaklı olması dışında ekstra özellikleri var mıdır? Örneğin; daha kaliteli kağıt mı kullanılmış, boyut mu daha büyük boyut, ekstra içerik var mı gibi..