Mösyö Lejant ile Gusto

Başlatan Mösyö Lejant, 27 Şubat, 2022, 00:06:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mösyö Lejant

Merhabalar,

Yazılarımın beğeni sayılarından fark ettiğim üzere foruma katkılarım bir hayli ilgi görüyor. Bu nedenle dizi, film, edebiyat, çizgi roman ve yemek gibi konularda inceleme yazarsam hazırda bir başlık olsun istedim. Şimdilik mevcut bir yazım olmadığı için başlık bir müddet boş kalacak gibi görünüyor ama belli mi olur, belki kısa süre içerisinde bir yazı hazırlayabilirim. Tahmini bir süre belirleyemediğim için tarih de belirtemiyorum, belki de hep boş kalır...  Zaten biraz da yazma motivasyonumun olması için bu başlığı açmış bulunuyorum.

Forumumuzun güzel bir geleneği de bu tür incelemeler yazıldığında giriş sayfasında duyurulması. Bu nedenle şöyle bir takdim grafiği hazırlamış bulunmaktayım. Bilgisayarda bulunan Paint programı ile bu kadar oldu, belki forum için logo hazırlayan arkadaşımız ileride bu başlık için de bir öneride bulunur.

Saygılar.

pizagor

Alıntı yapılan: Mösyö Lejant - 27 Şubat, 2022, 00:06:58
Bu nedenle dizi, film, edebiyat, çizgi roman ve yemek gibi konularda inceleme yazarsam hazırda bir başlık olsun istedim.

Üretilen  - üretilecek özgün içeriğin her biri birbirinden değerli. Planlanan yazıların 'Gurme' tarafı da sanıyorum Altın Madalyon'da bir ilk olacak. Bu yemek yazıları bir noktada çizgiromanlarla birleşecek mi, atıyorum Asterix'in meşhur yaban domuzu çevirmelerinin izinde gibi bir şekilde yazıların çizgiromanla yolu çakışırsa anlamlı ve farklı bir tarz olur.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mösyö Lejant

Yemediğim bir şeyi soframa buyur ettiğim misafirime de sunmam, o nedenle bu başlıkta ilgi alanıma girmeyen hususlar olmayacak. Bununla birlikte, yazı temalarından birisinin yemek olması da arada sırada çizgi romana ve sinemaya mola vermek maksadına sahip.