2024 Nisan - Yeni çıkan çizgi romanlar

Başlatan afu, 03 Nisan, 2024, 00:07:55

« önceki - sonraki »

connyapku ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Farklı bir noktadan gidelim isterseniz. Ön siparişe açılan çizgi romanların Decorum hariç ortak noktaları nedir? Tahmini olan var mı?

hanac

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Nisan, 2024, 17:48:04Farklı bir noktadan gidelim isterseniz. Ön siparişe açılan çizgi romanların Decorum hariç ortak noktaları nedir? Tahmini olan var mı?

Nedir sayın Rumar?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Hepsini benim tercüme etmiş olmam.  ;D

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Nisan, 2024, 17:48:04Farklı bir noktadan gidelim isterseniz. Ön siparişe açılan çizgi romanların Decorum hariç ortak noktaları nedir? Tahmini olan var mı?

Tahminim var. Hepsini rumar80 tercüme etmiş.

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Nisan, 2024, 14:31:14Hepsini benim tercüme etmiş olmam.  ;D

Tüh, benden önce biri doğru cevabı bilmiş.

rumar80

afu

Ön siparişe çıkan yayınları da liste sonuna ekledim. Şimdiden indirimli fiyattan almak isteyenler olabilir. ;)

Vassago007

Caveman Koleksiyon daha çıkan ile farklı mı acaba ?

darbove

Alıntı yapılan: Vassago007 - 28 Nisan, 2024, 16:04:34Caveman Koleksiyon daha çıkan ile farklı mı acaba ?

Tanıtım yazısında yazılana göre farklı
''Elinizde tuttuğunuz Koleksiyon albümü, Caveman tarihinde ilk defa Klasik Maceralar ile The Age Of The Caveman, Caveman Returns ve bant öyküleri bir araya getiriyor.''
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

İlke Kurtlutepe

Alıntı yapılan: afu - 28 Nisan, 2024, 15:13:33Ön siparişe çıkan yayınları da liste sonuna ekledim. Şimdiden indirimli fiyattan almak isteyenler olabilir. ;)

Mayıs ayı listesinde de olur mu onlar?

afu

Alıntı yapılan: İlke Kurtlutepe - 28 Nisan, 2024, 19:14:24Mayıs ayı listesinde de olur mu onlar?

Evet, Mayısta çıkınca (?) listeye eklerim.

hanac

Afu abi, Dönüşüm daha önce çıkmış (2018), bu yeniden baskısı oluyor.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=12479.0

YzbVolkan

Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Zeljko

Tex Willer serisi fumetti tarafında en beğendiğim serilerden her ne kadar tekssevenler derneği üyelerinin gözdesi olmasa da Boselli ve ekibi bir nevi ultimate tex dünyası oluşturmuşlar iyi de yapmışlar açıkçası. İtalya'da bu ay 66. Sayısı çıkan seri orijinal 1. Sayıya da (Kızıl El) böylelikle ulaşmış oldu.
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan