27 ağustos 2011 izmir toplantısı

Başlatan kedidiro, 11 Ağustos, 2011, 21:28:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

resimler için teşekkürler gelmiş kadar olduk :) hey İstanbul cevap vermemiz lazım bu resimlere :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Muhabbeti görseydin abi.O kadar güzeldi ki 3 saat konuşmuşuz ama anlamadık zamanın nasıl geçtiğini.Dostum hediyeler imzalar havada uçuştu anlatamam.Çok tatlıydı yani keşke zamanımız daha fazla olsaydı.

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Ağustos, 2011, 00:14:28
Muhabbeti görseydin abi.O kadar güzeldi ki 3 saat konuşmuşuz ama anlamadık zamanın nasıl geçtiğini.Dostum hediyeler imzalar havada uçuştu anlatamam.Çok tatlıydı yani keşke zamanımız daha fazla olsaydı.

Ne mutlu sizlere sevgili gunessemerci birgün bakarsın bizimde yollarımız düşer o muhabbetlere
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Muhabbetiniz daim olsun, kıskandırmayın bizi. Van'da tek başımıza kaldık yahu :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pearl jam

Çok güzel bir buluşma oldu. Katılan herkese kendi adıma teşekkür ederim. Semerci ailesi ayrıldıktan sonra 1.5 saate yakın daha oturduk. Toplantı sonunda da foruma yeni bir üye  kazandırdık ( Kerim bey neredesiniz ?   :) )

Bu arada forumumuzda çok yetenekli bir çizer varmış da haberimiz yokmuş ( en azından benim ). Dorukhan ( ferzan ) seni acilen çalışmalarını forumda paylaşmaya davet ediyorum :)

rumar80

Ferzan ve çizimleri forumumuzun haberi olduğu bir bilgidir.
   Resimler güzel de bari bir zahmet kim kimdir yazsaydınız da kafamızda bütünleştirebilseydik.  ???

Tarkan Kurt

Altın Madalyon'un İzmir Toplantısını dün  gerçekleştirdik. İstanbul'dan İzmir'e öğleden sonra gelmem nedeniyle toplantının başında Alpago'nun çizeri Fikret KOL'un katıldığı kısmı kaçırdım ancak benim için zaten  önemli olan Altın Madalyon dostlarını görmek olduğu için buna pek te üzülmedim. İstanbul toplantılarına şu ana kadar katılamadım ama İzmir toplantısı çok iyiydi diyebilirim. Alsancak Sevgi Yolunda bulunan  İzmir'e ucuz çizgiroman lüksü yaşatan sevgili Ceyhan'ın (Pınar Kitap) mekanının hemen karşısındaki küçük kafede çaylarımızı yudumlarken hepimiz sanki 40 yıllık dostlar gibi muhabbete dalıverdik. Konu ortak olunca kaynaşmak çok kolay oluyor. Sevgili Güneş'in güleryüzü, neşesi  toplantıya ayrı bir güzellik katarken, Kedidiro'nun herkese Tay yayınlarından birer kitap armağan etmesi günün sürpriziydi. Forumumuza henüz üye olmamış olan ve orada tanıştığımız bir çizgiroman sevdalısı "Kerim Bey" de sohbete dahil olup bizlere çakmak hediye etti  :) Forumda üye olmasına rağmen bir çok profesyonele taş çıkartacak derecede usta bir çizer olduğunu bilmediğim Ferzan'ın (bir süre Fatih Okta'nın yanında çalışmış) getirdiği örnek işlere bakıp hayran olduk ve bu çalışmalarını forumda yayınlayacağı konusunda kendisinden söz aldık. Carnage ve meslektaşım  perljam ile uzun uzun çizgiroman sohbetlerine daldık. Güneş'in babası ve kardeşleri de toplantımıza ayrı bir güzellik kattılar. Sevgili Ceyhan'da zaman zaman sohbete dahil oldu. Başlangıcına katılamadığım keyifli geçen yaklaşık 4,5 saatin sonunda arkadaşları tanımaktan dolayı mutluluk içerisinde tekrar buluşma sözü vererek ayrıldık.

Yukarıdaki resim üzerinden kısa bir tanıtım yapacak olursam:
Resimde Zagor tişörtüyle sırıtan hepimizin tanıdığı Güneş, Güneş'in hemen solunda forumumuzun medarı iftiharı, en yakışıklısı ve en iyi kalplisi Tarkan Kurt oturuyor ;D. Güneş ile Tarkan Kurt'un arasında ayakta duran sevimli adam fanatik Karşıyakalı Ceyhan (Pınar Kitap), Güneş'in sağında adından da anlayacağınız gibi  tam bir Comics sever Carnage var. Onun sağında öğretmenimiz, bizlere ömür boyu saklayacağımız çizgiromanlar hediye eden Kedidiro. Onun sağındaki gözlüklü ve bıyıklı henüz forumumuza üye olmayan Kerim Bey. Kerim Bey'in hemen arkasında Güneş'ten daha genç gösteren beyefendi ise Güneş'in babası. Güneş'in babasının hemen yanında duran ve elinde Sandman ciltlerini tutan yakışıklı genç ise Pearljam., Pearljam'in önünde oturan gözlüklü "ÜSTAD" ise Ferzan. Ferzan'ın yanında sıralanan iki genç ise Güneş'in kardeşleri.

Bu arada biraz daha büyük boyutlu bir resimde ben paylaşayım:

hanac

Güzel bir toplantı olmuş tebrikler.

Semerci kardeşlerden Arif olan hangisi ?

tommikser

Elinde silahlı gordon olan kişi paytar kardeşim Arif.Karşısındaki yakışıklı babam.Gordonlar bana hediye geldi bu ara ;DAcaip mutlu oldum ;D

hanac

tommikser

Babam 1956 doğumlu.Yani 55 Maşallahı var dimi ;D

hanac

Genler sağlam demek ki.

Bu arada Fatih (carnage) niye üzgün ?

Tarkan cildini tuttuğu için mi ?  :)

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: hanac - 28 Ağustos, 2011, 11:45:00
Bu arada Fatih (carnage) niye üzgün ?

Tarkan cildini tuttuğu için mi ?  :)

Olabilir, bilseydik Spiderman cildi verirdik.  ;D ;D

HacıGeraltEmmi

Şahane toplanmışsınız, tebrikler arkadaşlar. Güneş Zagor tişörtüyle güne damgasını vurmuş gene ;D

ferzan

Tanıştığım tüm dostlarıma ve abilerime teşekkürü bir borç bilirim.O kadar keyifli bir gün geçirdim ki...Zaten forumumuza üye olmak üzere olan Kerim Abi'yle de konuşmuştuk çizgiroman okuru her zaman için özeldir diye.Böylece belki farkında olmadan ''Civanmert Kerim'' olacak üyeyi de bulmuş olduk. :)
    Akşam bizimkilere fotoğrafları gösterirken ufak çaplı bir pişmanlık duydum.Keşke annemle babamı da getirseymişim dedim.Annem eski Zagor'cu,yeni Büyülü Rüzgar'cı.Babam da Manara'lar ile geri dönmüştü mizah dergileriyle sınırlayıp nadasa bıraktığı çizgiroman serüvenine.Bir dahaki sefere onlarla geleceğim kısmet olursa.
    Makinemin ara kablosu yanımda olmadığı için artık Eskişehir'e döndüğümde yüklerim ben de fotoğrafları.Gerçi Güneş Abi'ninkler yanında biraz detaysız ve yavan kalacak ama olsun. :)
    Hipnoz imzalama faslıyla ne kadar mahçup olup o gerginlikle Kedidiro abimin tertemiz dergisinin ilk sayfasını berbat etmiş olsam da mutluluğuma pek gölge düşmüş değil. :( İlk fırsatta hem Altın Madalyon e-dergide,hem de forumun içerisinde paylaşacağım çalışmalarımı da.Her ne kadar toplantıda çok fazla şişirilip bir kez daha mahçup olmama sebep olsada...
    Kerim Abi de foruma katıldığında,bu toplaşmaları daha ileriye taşımak adına paylaştığı o güzel düşüncesinden bahseder zaten.
    Çok güzel,çok özel insanlarla bir araya gelmenin keyfi paha biçilemezdi.Bir de dün çaktırmamaya çalışsam da,Güneş Abi'nin babasını,Pearljam'i,Kedidiro'yu ve Carnage'ı sanki daha önceden tanıyormuşum gibi bir hisse kapıldım.Herkese ilk saniyede ısındım.Bir kez daha teşekkür ederim bu güzel anı için.En kısa zamanda tekrarlanmasını can-ı gönülden arzuluyorum.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com