Ocak 2012 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan hanac, 23 Haziran, 2012, 10:46:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

alan ford

8 adet. Ama bunlardan Dylan sevgili NIC39'un hediyesiydi. Death Note ise Aramas sponsorluğunda altın madalyondan geldi.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

Dylan Dog, Brendon ve Nathan Never'lar iyi satmış maşallah. Oy kullanan 38 kişinin yarısından fazlası bunları almış.
Crom! Ölüleri Say...

altay1944

13 sayı ile vasat bir döneme girmişim...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Şu anda Nathan Never 24 oyla birinci sırada
  Volto 6-7, Brendon takip ediyor.

Ne de özlemişiz Nathan'ı   ;D

Nemo

19 tanesini alabilmişim. Kahramanım Nathan Never'ın birinci sırada olması da ayrı bi güzel :)
Özel Alfa Ajanı

hanac

Oylarınızı bekliyoruz arkadaşlar.

Bu arada Naruto dikkatimi çekti, ne kadar az satmış.

1. sayıdan sonra çok ara verildi, çoğu kişi o yüzden almadı herhalde.

Bu kişilerden biri de benim.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hanac - 27 Haziran, 2012, 19:54:32
Oylarınızı bekliyoruz arkadaşlar.

Bu arada Naruto dikkatimi çekti, ne kadar az satmış.

1. sayıdan sonra çok ara verildi, çoğu kişi o yüzden almadı herhalde.

Bu kişilerden biri de benim.

Bence de etkisi olmuştur bu durumun.

hanac

Listede yer alan bazı serilerin yayınları sona ermiştir.

Kaptan Swing, Caravan, Volto Nascosto, Eerie

s.b

Alıntı yapılan: darkwood - 26 Haziran, 2012, 18:24:45
Bu ay çizgiromana çalışmışım, bu listeden 23 adet kitap satın almışım.

Berabereyiz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pearl jam

Oylamada Son Durum

Kullanılan Oy Sayısı : 42

1- Nathan Never -1 ...........................: 26 - ( % 61.9 )  -  Özer Sahaf

2- Volto Nascosto - 6..........................: 24 - ( % 57.1 )  - 1001 Roman

Volto Nascosto - 7..........................: 24 - ( % 57.1 )  -  1001 Roman

Brendon - 3....................................: 24 - ( % 57.1 )  -  1001 Roman

Kit Taylor - 1...................................: 24 - ( % 57.1 )  -  Hoz Comics

- Okuyucu verdiği sözleri tutmuş. Nathan Never, Kit Taylor ve Dylan Dog.. Okuyucu tarafından sürekli istenen ( en azından bizim forumda :) ) bu serilerin hepsi de ilgi görmüş.

- Türkiye : bir fumetti cenneti...

- Bu anket çizgi romanın kemik okuyucu kitlesinin tercihlerini gösteriyor. Death Note ve Naruto bu kitlenin dışında da ilgi görmüş, o yüzden de yüksek satış rakamlarına ulaşmış kitaplar. Buradaki aldıkları oylar sadece kemik çizgi roman kitlesinin mangalara bakış açısını gösterebilir. Sonuç : Ciddi mangalar tercihimizdir ( mi? )

- En çok merak ettiğim de sadece manga okuyan bu kitle yaşlandığında ( büyüdüğünde  ;D ) çizgi roman okumaya devam edecekler mi? Ederlerse  işte o zaman da Türkiye bir manga cenneti olabilir. Bekleyip görücez bakalım :)

- Ankette ilk defa sadece benim aldığım bir kitap oluyor : Cam Kent.

ercoktay

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 28 Haziran, 2012, 02:49:06

Aksoy'dan cam kent çıkmıştı. Ben o yüzden şu an için almadım. Ama daha sonra alınacaklar listemde var.

alan ford

Alıntı yapılan: ercoktay - 28 Haziran, 2012, 08:57:38

Aksoy'dan cam kent çıkmıştı. Ben o yüzden şu an için almadım. Ama daha sonra alınacaklar listemde var.

Aynen.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Gambit

- Türkiye : bir fumetti cenneti...

- Bu anket çizgi romanın kemik okuyucu kitlesinin tercihlerini gösteriyor. Death Note ve Naruto bu kitlenin dışında da ilgi görmüş, o yüzden de yüksek satış rakamlarına ulaşmış kitaplar. Buradaki aldıkları oylar sadece kemik çizgi roman kitlesinin mangalara bakış açısını gösterebilir. Sonuç : Ciddi mangalar tercihimizdir ( mi? )

Turkiye bir fumetti cenneti....idi

bu yayinlarin burda en cok oy almasinin ana sebebi, bence, bu forumun kurulus amacinda fumetti forumu olarak kurulmasi idi.  Oyle ki, ben yeni uye oldugumda, fumetti disinda comics lerle ilgili bir yazi aldim mi tepki aliyordum.  Bugun ise ciltleri, serileri rahat rahat tanitip, heykel bust marvel filmlerini de tartisabiliyoruz ki olmasi gereken budur.

Ocak ayinda hic comics cikmamis olmasi da enteresan bir bilgiymis bu arada, bunun da etkisi vardir diye dusunuyorum

nathan a gelince, ileriki aylarda bu 1. ciligi koruyamayacagini dusunuyorum, gorecegiz hep birlikde :)

rumar80

Birincilik sürmese de iyi satsın yeter Gambit.