Ken Parker Özel Seri - Rodeo

Başlatan caretta, 11 Temmuz, 2012, 21:42:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saki

ruhsal bir dönüşüm yaşıyorsun, ya da bir yolun sonuna geldin ve bu yolun sonunda birçok yere gidecek yollar var. Ben senin yerinde olsam dağlara çıkarım, dağları ormanları gezerim, daha 7 yaşında çocukken bunları yapıyordım, köyümden çocuklara dağların eteklerne gidiyorduk, benim için dağların çok önemi var. Canım sıkıldığında burda da aynısını yapıyorum, kentleşme, tafik, vs, vs canımı sıkıyor. Sana hayırlı olsun.

KenParker

Alıntı yapılan: Saki - 29 Eylül, 2023, 16:06:13ruhsal bir dönüşüm yaşıyorsun, ya da bir yolun sonuna geldin ve bu yolun sonunda birçok yere gidecek yollar var. Ben senin yerinde olsam dağlara çıkarım, dağları ormanları gezerim, daha 7 yaşında çocukken bunları yapıyordım, köyümden çocuklara dağların eteklerne gidiyorduk, benim için dağların çok önemi var. Canım sıkıldığında burda da aynısını yapıyorum, kentleşme, tafik, vs, vs canımı sıkıyor. Sana hayırlı olsun.
Teşekkür ederim.
Dağ taraflı yerlerde hiç mekanım yok. Çadır da bir yere kadar olur. Belki karavan. Görelim Mevlam neyler. Eylerse güzel eyler.

YzbVolkan

Yav arkadaşlar bu Ken Parker ne zaman çıkacak?
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

YzbVolkan

Dostlar Ken Parkerdan hiç haber yok mu?

hanac

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 23 Aralık, 2023, 15:07:42Dostlar Ken Parkerdan hiç haber yok mu?

Şimdilik haber yok.

DAMPYR

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 23 Aralık, 2023, 15:07:42Dostlar Ken Parkerdan hiç haber yok mu?
Ben ulaştım dediklerine göre şimdilik beklemedeymiş yılbaşındandan sonra yapılacak sözleşmeye göre hareket edilecekmiş...

cyclops

Serinin yayın sürecini  mahvetmelerine rağmen hala sözleşme yapabilmeleri üzücü

YzbVolkan

Alıntı yapılan: cyclops - 25 Aralık, 2023, 20:54:28Serinin yayın sürecini  mahvetmelerine rağmen hala sözleşme yapabilmeleri üzücü

Biz ölene kadar bitirirler insallah.

YzbVolkan

Bayram Bey üstadım Ken ile ilgili hic haber aldınız mı? Bir sene geçti. Hiç mi satmıyor? Niye çıkarmazlar ki. Çıkarmayacaklarsa bıraksınlar. Lal bassın.

Rossi

Çok özledik Ken Parker'ı. Umarım devam eder.

DAMPYR

Sanırım devam etmeyecekler yılbaşını geçtik hiçbir haber yok, sözleşme yapıp devam edecek olsalardı bir ön reklam yaparlardı artık telefonlara da bakmıyorlar benim sesim çıkmıyor ama cevap verselerdi bir arkadaşı konuşturacaktım...

Nightrain

Bu seriyi ilk sayıdan itibaren, düzenli basacak bir yayınevinde gitse hakları keşke.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

Alıntı yapılan: Nightrain - 19 Ocak, 2024, 22:36:21Bu seriyi ilk sayıdan itibaren, düzenli basacak bir yayınevinde gitse hakları keşke.

Bunu ben de çok isterdim. İlk sayıdan şöyle güzel bir toplayıp okumak istiyorum ancak yıllardır bulunamıyor birçok sayısı.

Kinowa59

Değerli yzbvolkan dostumuz, Ken Parker ile ilgili sizler ne biliyorsanız bende o kadarını biliyorum. Ben şu an uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucu elde ettiğim Karaoğlan ( muhtar yavaşça serisi 1_ 17 ve 1_ 161 arası seriyi ve de kazma kürek Bill ' den bile daha çok efor sarf ederek ele geçirdiğim 1_ 131 + son çıkan ciltten oluşan büyülü rüzgar define sandığını düzenleme peşinde çalışmaktayım. Büyülü rüzgar ilk 15 sayısını okuduğum da, " ben böylesine muazzam bir defineyi nasıl iskalamışım " diye düşündüm. Bilemiyorum, vahşi batı tarihini ve kızılderili inançlarını, efsanelerini, savaşlarını böylesine gerçekçi yansıtan başka bir çizgi roman var mı. Bu seriyi daha iyi anlamak için öncelikle sayın Ralph, Ferzan, Dampyr gibi forum dostlarımızın tanıtıcı yazılarını okumak daha derin bilgilenmemizi ve büyülü rüzgar'ı daha çok sevmemizi sağlıyor. Daha önce Tex ve Ken Parker da okuduğumuz general Custer öncülüğündeki ABD ordusuyla oturan boğa 'nin reisliği altındaki birleşik kızılderili güçlerinin 1876 yılındaki savaşı ( bence ) en geniş ve gerçeğe yakın şekilde büyülü rüzgar da anlatılmaktadır. Bir Western, vahşi batı tutkunu olarak Tex, Ken Parker ve çabuk bitmesin diye günde iki adet okuduğum büyülü rüzgar'ı kütüphanemin en göz alıcı kısmına istifliyorum.

YzbVolkan

Büyülü Rüzgar cok iyidir Bayram bey. Keyifle okuyun, tadını çıkarın.

Ken Parker Magazin Orijinali kaç sayı bilmiyorum ama galiba az kalmıştı serinin bitmesine. Bildiğim kadarıyla satıyormuş da.
Niye devam etmiyorlar anlamıyorum.