Forum Üyelerimiz ve Mesajları...

Başlatan caretta, 28 Mayıs, 2014, 17:28:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hercai

Sevgili hanac;
Benim üyeliğimi zaman aşımına uğratmayıp paylaşım arşivimi saklı tuttuğun için çok teşekkür ederim...dün bi gözden geçirdim paylaşımlarımı, inan define bulmuş gibi oldum...gözlerim yaşardı. Forumu ayakta tutman, üyelerin paylaşımlarına değer vermen çok takdir edilesi...bende bile kayıtları yokken🙏
Dönüşümle ilgili mesajıma beğeni koyan ve önemseyip.yorum yazan arkadaşlara da çok minnettarım...
    " Herkes birinin geçmişinden bir hatıradır.
       Ama herkesin bir geleceği de vardır.
       Bazısı da benim gibi baskasının hatırası olmayı
       seçer ve orada kalır.
       Kötü olan,
       Bir hatırayı seçmişken bile unutulmaktır."
                                                                      REWHAT
Selâm ve Sevgilerimle🌺🌺

hanac

Tekrar hoşgeldiniz Sayın Hercai

Yazılarınızı keyifle okuyoruz.

DAMPYR

Başka bir yerli forumun listesini burada paylaşmak doğru olmamış.

Yabancı siteler olur tamam ama yerli forumlar/siteler olmamalı.

Bu onların kendi emekleri; kopyala yapıştır ile buraya eklenmesi hoş olmamış.

Ne yazık ki bu aralar iş yoğunluğu nedeniyle forumu anında takip edemiyorum.

Bu tür paylaşımlar gözümden kaçıyor. Bu başlığı da kilitlemek zorundayım.

Hasan Napıyorsun Onu Kilitle Bunu kilitle Askeriyede miyiz ? Bu ne Katılık, Burası Özgür Her şeyin Paylaşıldığı bi Forum Değil mi yoksa Ben öyle mi Sanıyordum. Açtığım Başlıklarda Başkalarının Fikirlerini de Göreceğiz ki Bizde kendi fikrimizi katalım. Gördüğün gibi o başlıklarda Arkadaşlar epey bi Fikir beyan etti ki bu da normaldir.

hanac

Alıntı yapılan: DAMPYR - 26 Şubat, 2022, 15:49:00
Başka bir yerli forumun listesini burada paylaşmak doğru olmamış.

Yabancı siteler olur tamam ama yerli forumlar/siteler olmamalı.

Bu onların kendi emekleri; kopyala yapıştır ile buraya eklenmesi hoş olmamış.

Ne yazık ki bu aralar iş yoğunluğu nedeniyle forumu anında takip edemiyorum.

Bu tür paylaşımlar gözümden kaçıyor. Bu başlığı da kilitlemek zorundayım.

Hasan Napıyorsun Onu Kilitle Bunu kilitle Askeriyede miyiz ? Bu ne Katılık, Burası Özgür Her şeyin Paylaşıldığı bi Forum Değil mi yoksa Ben öyle mi Sanıyordum. Açtığım Başlıklarda Başkalarının Fikirlerini de Göreceğiz ki Bizde kendi fikrimizi katalım. Gördüğün gibi o başlıklarda Arkadaşlar epey bi Fikir beyan etti ki bu da normaldir.

Yahya bu diğer forumdaki arkadaşlar, benim yazımı izinsiz aldın derlerse ne diyeceğiz ?

Emek harcamışlar o kadar, kopyala yapıştır ile biz el koyuyor gibi oluyoruz.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 26 Şubat, 2022, 15:55:57
Yahya bu diğer forumdaki arkadaşlar, benim yazımı izinsiz aldın derlerse ne diyeceğiz ?

Emek harcamışlar o kadar, kopyala yapıştır ile biz el koyuyor gibi oluyoruz.
Hasan Zaten Her başlıkta Nerden Aldığımızı Kaynak Gösteriyoruz Bazen Kendi yazılarının Bizim forumumuzda yayınlandığı için bana özelden teşekkür edenler bile oluyor bukadar katı olma Burası her konunun özgürce yayınlandığı için üye olan insanlar var

hanac

Alıntı yapılan: DAMPYR - 26 Şubat, 2022, 16:03:14
Hasan Zaten Her başlıkta Nerden Aldığımızı Kaynak Gösteriyoruz Bazen Kendi yazılarının Bizim forumumuzda yayınlandığı için bana özelden teşekkür edenler bile oluyor bukadar katı olma Burası her konunun özgürce yayınlandığı için üye olan insanlar var

Özgürlük tabii ki var forumumuzda Yahya.

100 mesaj yayınladın, 3-4 tanesinde bu sorun oldu.

Buna da müdahale ettik sadece, hemen özgürlük yok demeyelim.

Forumu canlandırmak için bunları yaptığının da farkındayız.

Bunun için çok teşekkürler.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 26 Şubat, 2022, 16:06:03
Özgürlük tabii ki var forumumuzda Yahya.

100 mesaj yayınladın, 3-4 tanesinde bu sorun oldu.

Buna da müdahale ettik sadece, hemen özgürlük yok demeyelim.

Forumu canlandırmak için bunları yaptığının da farkındayız.

Bunun için çok teşekkürler.
Kendimi birden sıkı yönetim komutanlığı varmış gibi hissettim. Ben pek kendimi özgür hissedemedim ya neyse...

DAMPYR

Hem sonra yayınladığım başlıklar gizli saklı değilki googleda açık olarak görülen konular...

hanac

Alıntı yapılan: DAMPYR - 26 Şubat, 2022, 16:43:52
Hem sonra yayınladığım başlıklar gizli saklı değilki googleda açık olarak görülen konular...

Onu biliyorum Yahya.
Ama Altın Madalyon'da uzun emeklerle yazdığım bir yazının başka bir forumda izinsiz yayınlanmasını istemem.

Hayal Kahvem

Alıntı yapılan: hercai - 20 Şubat, 2022, 06:19:19
Yine/Yeniden Selâm Forum Dostları;
Aylar ayları kovaladı, forumu takip edemedim! Daldım bir ummana ki; ne kitap okuma, ne film seyretme lüksüm var...ebeveynlerinizin yaşamsal sikıntılari girince devreye, kendi yaşamınız ve tercihleriniz lüks sayılıyor haliyle...
Fedakârlıkta sınır tanımayan son kuşağızdır belki de...kimbilir?
Dün cemre düştü havaya, baharın başlangicı...evime, düzenime dönüşümün de ilk.günüydü..."Dün geçti, yarın ise meçhûl...Öyleyse bu gün birşeyler söylemek lâzım!" Okumaya, izlemeye, paylaşmaya devam diyelim..."Katkı" niteliğindeki her paylaşım kıymetlidir benim için...çünkü üretmek zor, tüketmek kolaydır....katkı sunmak zor, nifak sokmak kolaydır...ben yüzümü hep emeğe, üretene dönerim; hepimiz icin de böyle olmasını diliyorum...tekrar merhaba!
Sevgiler sizinle olsun...

Karamba Hercai. İnan aklımdaydın...   Görmemişim bu yazını. Tekrar merhaba ve karamba karambita  :D

Hayal Kahvem

Dostlarım, Yurttaşlar...  Romalılar... Şeyy... Yani... Altın Madalyonlular...  Harika bi şi diil mi,  farklı düşünmek...
Vee... daha şahanesi konuşmak,  farklı düşündüğünü  söyleyebilmek.

Nazikçe fikir beyan etmek ne demek örnek oluyorsunuz. Teşekkür ederim. :)