Star Wars: The Mandalorian

Başlatan dean, 10 Kasım, 2017, 01:24:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

[spoiler]Ahsoka başka bir jedi var ise onu alacak çıkar gelir dediği an ilk aklıma o geldi. Genişletilmiş evrende zaten gördüğümüz devam niteliğinde başkasının olması bana saçma gelirdi zaten. [/spoiler]

Şok yaşamadım tersine ekibi tebrik ettim SW ruhunu bu kadar iyi işleyen bir dizi görmek bu kadar saçma filmden sonra ilaç gibi oldu.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Jon Favreau, Rian Johnson ve J.J. Abrams'a resmen ders verdi şu dizi ile. Disney en yakın zamanda Kathleen Kennedy'i yol vermeli.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Zeljko

Star Warsla pek alakam yok ama bu diziye yükseldim,filmleri izlemeden başlasam anlamakta-daha da önemlisi zevk almakta-sıkıntı yaşar mıyım?
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Mrtekin

Alıntı yapılan: Zeljko - 19 Aralık, 2020, 16:53:52
Star Warsla pek alakam yok ama bu diziye yükseldim,filmleri izlemeden başlasam anlamakta-daha da önemlisi zevk almakta-sıkıntı yaşar mıyım?

Hüseyin, merhaba;

Son üçlemeyi boşver: o filmleri hiç kaale almana bile gerek yok ama bence başlangıç olarak ilk iki üçlemeyi seyretmen gerekiyor diziden alacağın zevki artırabilmek ve bazı hususları daha iyi anlayabilmek için. İlk sezondan sonra; 2. sezona başlamadan önce; Klon Savaşları ve Rebels dizi animasyonlarını da seyredebilirsin biraz daha derinleşmek için mevzuda.

Gerçi siz neden böyle sevindinize verilecek cevap da son üçlemenin rezilliğinde yatıyor. Dizi; esasen son üçlemeyi değil ilk iki üçlemedeki kurulan Star Wars evrenini temel aldığından: (George Lucas dizinin danışmanlığını da yaptı.) yani bir nevi köklere dönüş yaptığından bu kadar sevindik. Yani Mando'yu bitirdikten sonra; son üçlemeye de bakıp bizim gibi bela okuyabilirsin Disney'e:-)

Bu arada "Rogue One" ve "Han Solo" filmleri zaten standalone filmler; onları da seyredebilirsin, çünkü ikisi de (özellikle birincisi) benim sevdiğim filmlerdir.

Bu arada özellikle "expanded universe" kelimesini kullanmadım. George Lucas'ında "expanded universe" hususlarına kendisinin uzak olduğunu özellikle belirttiği için. Disney'in son açıkladığı Star Wars projelerinde de; son üçleme ekseninden özellikle kaçınmak istediklerini gözlemledim. Yol yakınken bazı şeyleri mümkün olduğu kadar George Lucas'ın çizdiği evren eksenine oturtmaya çalışıyorlar. Yani diziyi ve sonraki projeleri daha iyi anlayabilmek adına da kendisinin ilk iki üçlemesini seyretmek öne çıkıyor biraz..Olan biteni böyle yorumluyorum ama Kathleen cadısı varken, herşey de beklenir bir nevi...
They drew first blood...

Zeljko

Mehmet çok teşekkür ederim,yazdıklarını göz önünde bulundurup izleyeceğim.Bu arada Ben Behzat  :D
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Mrtekin

Ahhhh, Behzatım Nicim özür dilerim ya. Karışıklık oldu sana hitaben yazdım aslında.
They drew first blood...

Pulluk

2. Sezon finalinin son 15 dakikasını 5 kere falan seyrettim. O kadar keyifliydiki anlatamam.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Nightrain

3.sezon 2022'de çıkacakmış. Neyse ki seneye Boba Fett dizisi var. :'(

dean

Üçüncü sezon Şubat 2023'te yayınlanacak.

hanac

Son 2 haftada, 1. ve 2. sezonları izledim ve oldukça beğendim.

Grogu favori karakterim oldu diyebilirim.

Soğumadan hemen Boba Fett dizisine devam edeyim.

Nightrain

3.sezondan harika bir fragman yayınlandı. Yeni sezon 1 Mart'ta yayınlanmaya başlayacak.

https://www.youtube.com/watch?v=SJf_-8GLmEw

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 17 Ocak, 2023, 12:08:27
3.sezondan harika bir fragman yayınlandı. Yeni sezon 1 Mart'ta yayınlanmaya başlayacak.

Sabırsızlıkla bekliyoruz.

doktor1881

Bölüm:3/1 Dizi 3. sezon her hafta çarşamba yeni bölüm ile Disney'de Şu an 3 bölüm oldu Bu kadar uzun aralardan sonra dizi dönüşlerinde tempo genellikle düşük oluyor Bundan Mandalorian'da kurtulamıyor Yeni sezonun ilk bölümünde Mando arınmak için ana gezegenlerine gitmek zorunda

Bölüm Notu:7/10

YzbVolkan

Cok keyifli gidiyor dizi. Boba Fet in de devami geliyor umarim.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

doktor1881

Bölüm:3/2 Mando ve Grogu nihayet Mandolore'ye varırlar Arınmak için hazırdırlar ancak her şey göründüğü gibi değildir

Bölüm Notu:9/10