2019 Şubat- Çizgi Roman Listesi

Başlatan afu, 05 Şubat, 2019, 18:49:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: tulgan - 19 Şubat, 2019, 14:21:49
Aman fuarda indirimli 36₺ sanılmasın, tadımız kaçmasın Memospinoz bey.

Filhakika haklısınız Toolgun Bey. Binaenaleyh ikinci defa yazdım. Mamafih yine yanlış anlaşılabilecektir, umarım ki öyle olmaz.

Mrtekin

Fuarda Scalped set olarak kaça satılıyor acaba? ::)
They drew first blood...

pizagor

Kadıköy'de de bulunabilir mi şu anda?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

doktor1881

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Şubat, 2019, 16:36:28
Kadıköy'de de bulunabilir mi şu anda?

Kadıköy'e dağıtım daha yapılamamış,haftaiçinde yapılacağı söyleniyor

tulgan

Alıntı yapılan: Mrtekin - 19 Şubat, 2019, 15:36:13
Fuarda Scalped set olarak kaça satılıyor acaba? ::)

Bugün 8'e kadar alırsanı 200₺ imiş  ;D

Mrtekin

Batman/Flash Button da çıktı mı, çıkacak mı?

Güzel ay oluyor:-)
They drew first blood...

Dylandog

Fumettileri çıktığı gibi kaptim  bu ay zagor klasik 11 çıksaydı güzel olurdu zagor aylık seri ayda 2 sayı birden çıkmalı hatta Dylan dog ayda 4 sayı birden çıksın tex  yine suikasta uğradı artik texi Lal kitap alsın 1 sayıdan başlayarak klasik maceralar adı altında yeniden yayinlasin

darkwood

Geçen ayın aksine bu ayki yayınlar çok iyi, umarım kısa zamanda hepsi dağıtılır..
Darkwood Sakinleri..

AU4

Tex olmadan bir ay daha geçirdik. Mart'ta Şubat'ı telafi etmek için bir şeyler yapılır umarım.

ferzan

Arka Bahçe 'den "Kebenin Gölgesinde" 2. fasikül de bu ay çıkanlar arasında Afu Abi, sessiz sedasız çıktı o da kısa bir süre önce. Onu da eklersek bu ayın listesi tam olacak. Bir de duruma bağlı olarak Murat Menteş ile Hakan Karataş 'ın Kara Karga ve Ot dergilerinden derlenen, ölü üstatlarla hayali çizgi röportajlarından oluşan "Her Derde Deva Randevu" da bu ay çıkanlar arasında ve sanıyorum çizgi roman formatında. Onu inceler öyle koyarız olmadı.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

afu

Alıntı yapılan: ferzan - 28 Şubat, 2019, 16:37:19
    Arka Bahçe 'den "Kebenin Gölgesinde" 2. fasikül de bu ay çıkanlar arasında Afu Abi, sessiz sedasız çıktı o da kısa bir süre önce. Onu da eklersek bu ayın listesi tam olacak. Bir de duruma bağlı olarak Murat Menteş ile Hakan Karataş 'ın Kara Karga ve Ot dergilerinden derlenen, ölü üstatlarla hayali çizgi röportajlarından oluşan "Her Derde Deva Randevu" da bu ay çıkanlar arasında ve sanıyorum çizgi roman formatında. Onu inceler öyle koyarız olmadı.

Kebenin Gölgesinde 2, çıktı biliyorum. Bugün Çizgi Düşlerde baktım hatta. Listeye eklerim akşam.
Diğeri için sen haber verirsen sevinirim. İçeriğini, türünü bilmiyorum.  :(

caretta

Alıntı yapılan: AU4 - 28 Şubat, 2019, 16:23:55
Tex olmadan bir ay daha geçirdik. Mart'ta Şubat'ı telafi etmek için bir şeyler yapılır umarım.
İnşallah!