Saga - Marmara Çizgi

Başlatan pearl jam, 30 Temmuz, 2013, 23:30:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İnancomic

Yeni cilt beklerken yıllardır fasikül oldu

darbove

Alıntı yapılan: Vassago007 - 13 Mayıs, 2022, 18:43:31
Fasikül mü basılmış bunlar ?
Emin değilim ebayde denk geldim. Paralel evrene sordum onlarda da yokmuş. Ne ara basıldı bir fikrim yok. Nadirde de yok.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Vassago007

Alıntı yapılan: darbove - 13 Mayıs, 2022, 19:08:32
Emin değilim ebayde denk geldim. Paralel evrene sordum onlarda da yokmuş. Ne ara basıldı bir fikrim yok. Nadirde de yok.

Çok ilginç 1-2 sayısı basılsa bitecek olan çizgi romanlar basılmıyor, bu tarz ne olduğu muallak fasiküller basılıyor.

darbove

Alıntı yapılan: Vassago007 - 13 Mayıs, 2022, 22:32:28
Çok ilginç 1-2 sayısı basılsa bitecek olan çizgi romanlar basılmıyor, bu tarz ne olduğu muallak fasiküller basılıyor.
6.cilt 2 yıl olmuş basılalı. Özel edisyonlar geldikten sonra umutlarım serinin hızlanacağı yönündeydi. Her zaman olduğu gibi yanılmışım.

Sanırım bu fasiküller türkiye içinde satılmadı yada ben denk gelmedim. Duyurusu felan olsa illa denk gelirdim. Fasikül olarak basılmış olması ve duyurusunun yapılmaması bi hayli ilginç.

mavibeyefendi

İki büyük cilt halinde basılmıştı eski ciltler topluca. Acaba 3. büyük cilt ne zaman gelecek? Bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Konuyu takip edemedim uzun süredir.

darbove

Alıntı yapılan: mavibeyefendi - 07 Mart, 2023, 12:11:06İki büyük cilt halinde basılmıştı eski ciltler topluca. Acaba 3. büyük cilt ne zaman gelecek? Bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Konuyu takip edemedim uzun süredir.
7-8-9 bir anda basılıp, 3.büyük ciltle beraber basılabilir. Tahminim o yönde. Başka çıkar yolu yok sanırım. Bilgisi olan abiler paylaşabilir.