Mart 2011 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 16 Eylül, 2011, 17:06:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

2010 yılı anketlerini tamamladıktan sonra 2011 yılı anketlerine 35 yeni çizgi romanın yayımlandığı Mart ayıyla devam ediyor, hepinizin oylarını bekliyoruz.

Önceki ayların anketlerine oy vermek için :

Ocak 2011 anketi : http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3338.0.html

Şubat 2011 anketi : http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3353.0.html

pearl jam

Benim için 2' li bir ay olmuş. Aldığım 2 yayın : Blacksad - 2 ve Heavy Metal - 2  :)

hanac

20 / 35. Aferin bana  :)

Teks'leri daha sonra alacağım.

pearl jam

Alıntı yapılan: hanac - 16 Eylül, 2011, 17:13:43
20 / 35. Aferin bana  :)

Teks'leri daha sonra alacağım.

Abi siz bu kadar kitabı nereye koyuyorsunuz? Bir kütüphane fotosu paylaşımı talep ediyorum  :)

HacıGeraltEmmi

Zagor - 108
Tex Süper Cilt - 30
Blacksad - 2
Buffy Vampir Avcısı - 4
Heavy Metal - 2
Hipnoz - 6-7

Mister no hariç başka alacağım yok gibi :P Pardon bir de Tarkan ve Büyülü rüzgar var ;D Tarkan'a başlayamadım bir türlü, toplu alırım bir ara, Mister No ve Büyülü Rüzgarı 60. sayılardan sonrası eksik kısmen

hanac

Alıntı yapılan: pearljam - 16 Eylül, 2011, 17:17:23
Abi siz bu kadar kitabı nereye koyuyorsunuz? Bir kütüphane fotosu paylaşımı talep ediyorum  :)

Şu anda çok dağınık olarak duruyorlar.

Yeni bir kütüphane yaptırınca paylaşıma açacağım.

HacıGeraltEmmi

Bana da acil bir kitaplık lazım. Evde boş bulduğum her dolaba, çekmeceye tıkıştırıyorum kitapları ;D Kitaplığın her rafı arkalı önlü çift sıra dizilmiş vaziyette, uyurken üstüme devrilecek diye korkuyorum ;D

rumar80

V

Düzeltme için oylama kısa bir süre kilitlenmiştir.
"İstemem,eksik olsun.."

V

Mart ayının Teks bolluğu Altın Teks 101 ve Teks 137'nin gözden kaçmasına sebep olmuş.Oylamayı yapmış olanlardan bu iki yayını alanlar oylarını değiştirebilirler.
"İstemem,eksik olsun.."

yalcinerol345

17 de benden.Swing'de İdefix yüzünden çok gerilerde aldım.Şu anda 50'lerdeyim ama elbet tamamlayacağım.

s.b

Benim aldıklarım:

Zagor - 108
Zagor KM - 56
Mister No - 106
Martin Mystere - 108
Martin Mystere KM - 21
Tex Süper Cilt - 30
Kaptan Swing - 72
Tom Miks - 5
Teksas - 5
West - 4
Lejyoner
Tarkan Kurt Kanı - 1
Tolga - 3

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

alan ford

4 , yazıyla dört. Bunların üçü Yakari'ler.  Diğeri Büyülü Rüzgar.  78. sayıya kadar düzenli takip ettiğim Büyülü Rüzgar'da 102. sayıya nasıl atladığım hakkında hiç bir fikrim yok. Okumadım da zaten. Yavaş yavaş tamamlıyorum seriyi.  Yakari'ler süper ama
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

18 yayınla herzamanki yüzdemin biraz gerisindeyim.Bu duruma alış-veriş listemde olmayan Altın Teks gibi tekrar yayınlar
ile almayı düşünüpte henüz alamadıklarım da etkili olmuş.
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Darkwood Sakinleri..