2020 Eylül - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 03 Eylül, 2020, 13:01:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

karayel2018

çizgi klasikler daha önce yayınlandı mı bizde ? benzer çizgi romanlar var zira.

pizagor

Remzi Kitabevi bunlardan önce keşke Asteriks için birşeyler yapsa! Yeni sayı çıkalı yıl oldu, Türkçesini göremedik hala...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ferzan

Afu Abi, Yalınayak Gen Ağustos sonuna yetişmişti. 31 Ağustos sabahı satıştaydı. Onu Eylül 'e almayıp Ağustos 'ta bıraksak teknik olarak daha iyi olmaz mı?
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

afu

Gönderen: karayel2018
çizgi klasikler daha önce yayınlandı mı bizde ? benzer çizgi romanlar var zira.

Geçen Ekim'de aynı seriden 2 kitap çıkmıştı. "Robin Hood" ve "Üç Silahşörler"
Remzi Kitabevi seriyi devam ettirecek herhalde ?
Everest de benzer bir seriye başlamıştı fakat yarım bıraktı.
Bu klasikleri ilk başlatan NTV yayınlarıydı sanırım (R.I.P.)
Tabi çocuk dergileri içinde çıkan ekleri saymazsak.

Güzel bir araştırma konusu olurdu aslında. :)

darbove

Yeni manga ciltleri 24tlden çıkacakmış gş tarafında. Eski ciltlerde değişiklik söz konusu değilmiş. Yeni baskı ve yeni ciltlerde geçerli bi durummuş.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

darkwood

Alıntı yapılan: darbove - 04 Eylül, 2020, 18:30:41
Yeni manga ciltleri 24tlden çıkacakmış gş tarafında. Eski ciltlerde değişiklik söz konusu değilmiş. Yeni baskı ve yeni ciltlerde geçerli bi durummuş.

Eski sayıların tekrar baskıları olursa onlarda 24 tl.olacak, 20 tl.olduğunda da böyle yapmışlardı. Okuyucnun cebini
fazla yakmayacak doğru bir yayıncı politikası olarak düşünüyorum.
Ayrıca son sayının zamlı fiyatına, serinin önceki yayınlarının fiyatlarını da getiren bazı yayınevlerine örnek olacak bir davranış biçimi olarakta kabul edilebilir.
Darkwood Sakinleri..

afu

Yeni kitaplar eklendi  :)
Lal ve Çizgi Düşleri bekliyoruz. ???

Dylandog

Geçen ay çıkan zagor km 114 efsane güzeldi yeni sayilar niye kötü anlamış değilim

dayıcomics

Yapıkredi büyük bir süpriz yapıp Wonder Woman basmış  ;D

hanac

Alıntı yapılan: Dylandog - 12 Eylül, 2020, 18:49:43
Geçen ay çıkan zagor km 114 efsane güzeldi yeni sayilar niye kötü anlamış değilim

Merak ettim, hangi maceralar vardı ? Bilgi verebilir misiniz ?

gamlıbaykuş

Swamp Thing ön siparişe açılmış.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Bu ay iki de Savage Sword Of Conan cildi gelecekmiş diye duydum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

caretta

Çizgi Düşler Yayınevi Special Teks 9(orijinal 33.sayı)sayıyı yayınladı.İlginç olan paylaşımı Kadıköy'den
Enver Yılmaz'ın sayfasında gördüm.Çizgi Düşler facebook sayfasında bu tanıtımı yapmak çok mu zor?
Aylık Teks 43.sayıyı Altın Madalyon'dan sordum;yayınevinin facebook sayfasından özel mesajla sordum.
Yanıt alamadım.Yayınevi gündemde olan yayınları ile ilgili bilgi verirse eminim çoğu okuyucu çok mutlu
olacaklar.

seastar1000

Alıntı yapılan: caretta - 18 Eylül, 2020, 14:39:38
Çizgi Düşler Yayınevi Special Teks 9(orijinal 33.sayı)sayıyı yayınladı.İlginç olan paylaşımı Kadıköy'den
Enver Yılmaz'ın sayfasında gördüm.Çizgi Düşler facebook sayfasında bu tanıtımı yapmak çok mu zor?
Aylık Teks 43.sayıyı Altın Madalyon'dan sordum;yayınevinin facebook sayfasından özel mesajla sordum.
Yanıt alamadım.Yayınevi gündemde olan yayınları ile ilgili bilgi verirse eminim çoğu okuyucu çok mutlu
olacaklar.
Abi yine Facebook da bir satıcıda 3 adetl limitli Bonelli kitabı çıkarmış görünüyorlar Ben anlamadım doğrusu