Eylül 2020 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 26 Ocak, 2022, 14:27:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Eylül 2020'da 39 yeni çizgi roman, dergi ve kaynak kitap yayımlanmış.

Oylarınızı bekliyoruz...

memospinoz

27 adet almışım. Belki 2-3 adet daha alabilirim sonradan.

aa

Esse Gesse Hayranı...

V

"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Orontes81

pizagor

Dövüş Kulübü 2 hayal kırıklığından sonra üçüncüsü hiç ilgimi çekmemişti ama oy kullanan yirmi kişiden altısı almış. Bayağı yüksek bir oran. İyi bir hikaye mi kaçırdım acaba?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

15 tane almışım, 2 tane daha alacağım var.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kırkambar

On beş de ben... Çizgi klasikler rağbet görmemiş diye düşünürken Everest'in 2010 yılında sadece birinci cildini çıkardığı Goriot Baba aklıma geldi. İkinci cildi neden yayımlanmadı bilemiyorum; çizgileri o kadar güzeldi ki, yazık oldu. Daha önce de söylediğim gibi, serilerde devam edilmiyorsa önceki basılanları iade almaları gerekir, kusurlu mala girerler çünkü. Temelden girdiğiniz evin çatısının, elektrik-su tesisatının tamamlanmadan teslim edilmesi gibi bir durum. Üzerindeki 1. Cilt yazısı devam edileceğinin okura verilmiş bir taahhüdüdür.

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 26 Ocak, 2022, 23:03:02
İyi bir hikaye mi kaçırdım acaba?

Bana mı soruyorsun Sn. PiZagor ?

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 27 Ocak, 2022, 09:44:32

Siz de mi aldınız sayın hanac? Aldıysanız ikinci hikayeye nazaran nasıl buldunuz, iyi ki almışım, okumuşum der misiniz, tavsiye eder misiniz?

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 27 Ocak, 2022, 11:06:39
Siz de mi aldınız sayın hanac? Aldıysanız ikinci hikayeye nazaran nasıl buldunuz, iyi ki almışım, okumuşum der misiniz, tavsiye eder misiniz?

Ben de ilk 3 sayıyı almışım sonrasını almamışım.

Olumsuz eleştirilerden etkilendim herhalde.

Ama hikaye iyidir diyene pek rastlamadım.

Saki

Alıntı yapılan: hanac - 27 Ocak, 2022, 09:44:32

Beş yıl oldu bu forumdayım Özgürun rumuzunda Zagor isminin olduğunu dikkat etmemişim...

Kafa çalışmıyor işte  ::)

>:(

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 27 Ocak, 2022, 11:51:25
Ben de ilk 3 sayıyı almışım sonrasını almamışım.

Olumsuz eleştirilerden etkilendim herhalde.

Ama hikaye iyidir diyene pek rastlamadım.

Üçüncü hikaye cilt olarak çıktı sadece ki görselde de o cilt kapağı görünüyor. Sizdeki fasiküller ikinci hikayeden olmalı, daha sonra onlar da ciltlendi ya da cilt için ayrı baskı yapıldı. Karıştırıyor olabilirsiniz sayın hanac, ihtiyarlıktan sanırım...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 27 Ocak, 2022, 13:14:43
Üçüncü hikaye cilt olarak çıktı sadece ki görselde de o cilt kapağı görünüyor. Sizdeki fasiküller ikinci hikayeden olmalı, daha sonra onlar da ciltlendi ya da cilt için ayrı baskı yapıldı. Karıştırıyor olabilirsiniz sayın hanac, ihtiyarlıktan sanırım...

Evet haklısınız Sn. PiZagor, karıştırmışım  :-[

Uyarınız için çok teşekkürler.