2019 AĞUSTOS AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 07 Eylül, 2019, 17:13:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Batman Beyaz Şövalye Sayı 6             Batman Beyaz Şövalye Sayı 7            Batman Beyaz Şövalye Sayı 8

Ajin 12                                              Champions 3 Günübirlik Şampiyon           Cortto Maltese 3

Dylan Dog 54-Evde Ölüm                                   Fırıldak Ailesi                               Hamlet   

İhtiyar Logan 7 Scarlet Samurai               Kahramanlık Akademim-11                    Kara Kahya 8

Macbeth                                                   Martin Mystere Sayı 193                               Sessizliğin Sesi 1

Rick and Morty 11                           Rick and Morty 12                                   Rick and Morty 13

X-Men Dark Phoenix Saga                  X-Men Mutant Genesis                       Zagor Klasik Maceralar Cilt 109

Zagor Sayı 209-Kaufman'ın Hayvanat Bahçesi            Annihilation Cilt 3                      En Kahraman Rıdvan   

Gençlik Yolculuğu 2                           Naruto 42

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

2019 AĞUSTOS AYI EN İYİ KAPAK oylaması başladı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

doktor1881

İHTİYAR LOGAN İLE MARTİN 193 ARASINDA KALDIM LOGAN DEDİM

caretta

Teks'in olmadığı yerde Zagor devreye girer;oyum da aylık seriye gitti vesselam...

gamlıbaykuş

X-MEN Muthant Genesis' e verdim oyunu. Bu resmin olduğu bir kupa bardağım bile var .
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

aa

Esse Gesse Hayranı...

HacıGeraltEmmi

tenten

darkwood

Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 07 Eylül, 2019, 17:53:25
X-MEN Muthant Genesis' e verdim oyunu. Bu resmin olduğu bir kupa bardağım bile var .

Benim oyum da Mutant Genesis'e. Bende de plaj havlusu var 😁

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Harun Ça - 08 Eylül, 2019, 01:04:00
Benim oyum da Mutant Genesis'e. Bende de plaj havlusu var 😁

Vay senin ki daha iyiymiş 😀
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

peder clemente

İhtiyar Logan: Scarlet Samurai ile X-Men: Mutant Genesis arasında kaldım.
İhtiyar Logan: Scarlet Samurai'nin kapak kompozisyonu çok iyi fakat goodreads yorumlarından içeriğinin zayıf olduğunu anladım.
X-Men: Mutant Genesis #1, 1991 yılında 8.1 milyon adet satılarak, tüm zamanların en çok satan çizgi romanı olarak Guinness Rekorlar kitabına girmiş. Bu rekor hâlâ geçilemedi. İçi ve kapağı bu kadar önemli bir eseri seçmemek olmazdı. X-Men:Mutant Genesis dedim.

ZGeralt

İhtiyar Logan'a verdim. Beyaz Şövalye, Mutant Genesis kapakları da gayet güzel.

Gabby

En Kahraman Rıdvan'ın sıvası dökülmüş,  taşları görünen duvar üzerine karakterden yansıyan gölgeler ve uygulanan renk tonlamasıyla çok hoş bir kapak oluşturulmuş. Oyum Mumbai'li Mukkesh Singh  kapağına...
Sağ gösterip sol vurmak gibi oldu ama ikisi arasında kalmıştım. :)