Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

İthaki, 2024'te yayınlayacağı mangaları ve çizgi romanları Instagram üzerinden duyurdu:

Mangalar:
Dorohedoro
Mob Psycho 100
Star Dust Memories

Çizgi Romanlar:
Lucifer (bu aslında 2022 takviminde vardı)
Incal (Gerekli Şeyler'deydi, yeniden İthaki'ye geçmiş)
The Called Us Enemy (tek atımlık)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Last Ronin serisi mi yoksa Arkabahçe'nin yarım bıraktığı serimi merak ettim.

YERDENİZ

CATWOMAN VS BATMAN gelir mi acaba normal HC  ;D

darbove

Alıntı yapılan: Nightrain - 14 Mart, 2024, 15:21:40Last Ronin serisi mi yoksa Arkabahçe'nin yarım bıraktığı serimi merak ettim.

Tmnt Last ronin 5 fasikül( dükkan varyantları olacak)
Bir de özel edisyon bandrolü alındı.
1 ay oluyor bandrol alınalı.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Alıntı yapılan: darbove - 14 Mart, 2024, 18:14:13Tmnt Last ronin 5 fasikül( dükkan varyantları olacak)
Bir de özel edisyon bandrolü alındı.
1 ay oluyor bandrol alınalı.

Özel edisyonu bekleyeceğim galiba

pizagor

TMNT Last Ronin merak ettiğim bir kısa seri, raflarda TR olarak göreceğimize gerçekten çok sevindim.

Tercihimi de fasikülden yana kullanacağım; kapaklar çok hoş.

Raflara çıkış tarihiyle ilgili içeriden bir bilgi varsa onu da alalım :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

Presstij'in duyurduğu 4 çizgi roman:

Marvel 1602
Wolverine: Logan
Wolverine By Claremont & Miller
Spider-Man: Reign

connyapku

Bir kac gundur Wolverine By Claremont & Miller cildini almayi planlıyordum. Bu habere çok sevindim. Frank Miller en sevdiğim çizerlerden biri. Millerin özellikle Klaus Janson ile yaptigi calismalar yada örümcek adam sayılarına verdigi atmosfer çok farklı.

rumar80

Frank Miller ve Klaus Janson demek Daredevil demek. Sıradan bur çizgi romanı iki ayda bir basımdan aylık basıma geçiren, Elektra gibi bir karakteri çizgi roman dünyasına süren, Bullseye gibi bir karakteri çok daha güçlendiren, ama hepsinden önemlisi Kingpin denen orta sıra bir örümcek adam düşmanını gerçek bur kötü yapıp bugünkü konumuna getiren onlardır. Okumadıysanız bu dönemi MUTLAKA tavsiye ederim.

Nightrain

Alıntı yapılan: connyapku - 01 Nisan, 2024, 02:49:17Bir kac gundur Wolverine By Claremont & Miller cildini almayi planlıyordum. Bu habere çok sevindim. Frank Miller en sevdiğim çizerlerden biri. Millerin özellikle Klaus Janson ile yaptigi calismalar yada örümcek adam sayılarına verdigi atmosfer çok farklı.

Amazon'da 500 küsür TL'ye satılıyor. Ben de alsam mı diye düşünürken basılacağını haber alınca vazgeçtim.

connyapku

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Nisan, 2024, 16:45:37Amazon'da 500 küsür TL'ye satılıyor. Ben de alsam mı diye düşünürken basılacağını haber alınca vazgeçtim.
Aynen guzel tesadüf oldu.

connyapku

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Nisan, 2024, 10:17:21Frank Miller ve Klaus Janson demek Daredevil demek. Sıradan bur çizgi romanı iki ayda bir basımdan aylık basıma geçiren, Elektra gibi bir karakteri çizgi roman dünyasına süren, Bullseye gibi bir karakteri çok daha güçlendiren, ama hepsinden önemlisi Kingpin denen orta sıra bir örümcek adam düşmanını gerçek bur kötü yapıp bugünkü konumuna getiren onlardır. Okumadıysanız bu dönemi MUTLAKA tavsiye ederim.
Tek omnibus halinde en sevdiğim kitaplar arasında. Seneler once almistim. Elektranin olumu ve Kingpinin ne kadar tehlikeli bir karakter oldugu bu seride iyi yansitilmis.  Bullseye karakterini kendi emri altına aldigi paneller beni etkilemişti.

Nightrain

Belki bir gün Daredevil'in Miller dönemimi Omnibus olarak görme şansımız olur. :'(

YzbVolkan

Mylos kitap  instagramda Tex  Mescali Kusatmasi yakinda kitapcilarda yaziyor. Bugun koymuslar tanitimi.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

connyapku

Alıntı yapılan: Nightrain - 02 Nisan, 2024, 11:07:37Belki bir gün Daredevil'in Miller dönemimi Omnibus olarak görme şansımız olur. :'(
Omnibus olarak basılması şart degil bence. Omnibus ciltlerini masaya yatırıp okuman gerekiyor. Normalde rahat bir sekilde okuyamadigim icin cilt baskılar yada fasiküller ilk tercihim.Yalniz bu cilt fazla kalın olmadıgı icin okumasi rahat.