Dylan Dog Sohbet Odası

Başlatan s.b, 05 Ekim, 2009, 09:13:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

trooper

Sevgili Pizagor'un önerisiyle Rodeo'dan çıkan ciltleri aldım ve okumaya başladım. Dylan Dog, Eco üstadın sevdiği kadar varmış gerçekten. Rodeolar bitince takım olarak Hoz'dan çıkanları da alacağım.

altay1944

Bu arada oğlak baskıları es geçmeyin.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

oguzeren

Alıntı yapılan: trooper - 01 Mart, 2024, 02:40:30Sevgili Pizagor'un önerisiyle Rodeo'dan çıkan ciltleri aldım ve okumaya başladım. Dylan Dog, Eco üstadın sevdiği kadar varmış gerçekten. Rodeolar bitince takım olarak Hoz'dan çıkanları da alacağım.

Hoz kendi sitesinde (hozcomics) set olarak satıyor, adet olarak da ellerinde çok az set kalmış gözüküyor. Stok miktarını da web sitelerine koymuşlar. Bence gecikmeden değerlendirin. Ben de Hoz'ları geçenlerde tamamladım.

trooper

Alıntı yapılan: oguzeren - 01 Mart, 2024, 11:35:19Hoz kendi sitesinde (hozcomics) set olarak satıyor, adet olarak da ellerinde çok az set kalmış gözüküyor. Stok miktarını da web sitelerine koymuşlar. Bence gecikmeden değerlendirin. Ben de Hoz'ları geçenlerde tamamladım.

Evet bu şekilde bir sipariş verecektim. Kargo ücreti ödeyeceğime bin liralık daha kitap alırım diye düşününce kaldı 😀