Bursa'da yeni bir çizgi roman dükkanı daha.

Başlatan DarkwoodÇizgiRomanEvi, 22 Şubat, 2022, 17:51:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DarkwoodÇizgiRomanEvi

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım ve çizgi roman dükkanı açtım.
3 Ocak'tan itibaren açığız ve siz çizgi severler olarak aramıza katılmanızı bekliyorum.

Instagram sayfası: https://www.instagram.com/darkwoodcizgiroman/

Bursa Osmangazi Çarşamba Valiliği yan sokağı, Çarşamba Vakıfbank Şubesi karşı sokağı. Haftaiçi 09:00/18:00 açığız.

Her zaman bekleriz.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

aa

Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Hayırlı Olsun Bol Satışlar Dilerim

KenParker

Hayırlı olsun. Tam Teks Özel 23 Patagonya'yı buldum diyordum, satılmış.
Tetikçi takımı aldım.

DarkwoodÇizgiRomanEvi

Alıntı yapılan: hennessy - 22 Şubat, 2022, 19:23:48
Hayırlı olsun

Alıntı yapılan: aa - 22 Şubat, 2022, 19:31:32
Hayırlı Olsun...

Alıntı yapılan: DAMPYR - 22 Şubat, 2022, 19:33:32
Hayırlı Olsun Bol Satışlar Dilerim

Teşekkür ederim sağolun :)

Alıntı yapılan: KenParker - 22 Şubat, 2022, 20:17:47
Hayırlı olsun. Tam Teks Özel 23 Patagonya'yı buldum diyordum, satılmış. :(
Tetikçi takımı aldım :)

Çok teşekkür ederim ilk alışverişimizi yaptık.

kırkambar

Ben Darkwood'dan birkaç kere bizzat alışveriş yaptım. Dükkana bakan Umut, güleryüzlü genç bir kardeşimiz. Yapabileceği kolaylıkları sağlıyor. Nadir'den de satış yapıyor. Tavsiye ederim.

DarkwoodÇizgiRomanEvi

Alıntı yapılan: kırkambar - 22 Şubat, 2022, 20:21:53
Ben Darkwood'dan birkaç kere bizzat alışveriş yaptım. Dükkana bakan Umut, güleryüzlü genç bir kardeşimiz. Yapabileceği kolaylıkları sağlıyor. Nadir'den de satış yapıyor. Tavsiye ederim.

teşekkür ederim abicim :)

hbegec

"Bursa'da çizgi roman dükkanı diye bir başlık" pek olmamış sanki hiç yok ve ilk defa Bursa'da bir çizgi roman dükkanı açılıyor gibi bir izlenim olmuş. Bursa'da zaten 15 senedir bir çizgi roman dükkanı var.O da Bursa'nın ilk çizgi roman dükkanı olan ve pirinç hanın içinde yer alan Çizman Çizgi roman Dükkanı.Biraz dikkat ve hassasiyet önemli.Neyse umarım uzun soluklu olursunuz hayırlı olsun.

DarkwoodÇizgiRomanEvi

Alıntı yapılan: hbegec - 22 Şubat, 2022, 21:05:33
"Bursa'da çizgi roman dükkanı diye bir başlık" pek olmamış sanki hiç yok ve ilk defa Bursa'da bir çizgi roman dükkanı açılıyor gibi bir izlenim olmuş. Bursa'da zaten 15 senedir bir çizgi roman dükkanı var.O da Bursa'nın ilk çizgi roman dükkanı olan ve pirinç hanın içinde yer alan Çizman Çizgi roman Dükkanı.Biraz dikkat ve hassasiyet önemli.Neyse umarım uzun soluklu olursunuz hayırlı olsun.

Levent abiyi biliyorum :) pekala değiştirdim başlığı rahatsız olduğunuz için. teşekkür ederim

DAMPYR

Alıntı yapılan: DarkwoodÇizgiRomanEvi - 22 Şubat, 2022, 21:33:13
Levent abiyi biliyorum :) pekala değiştirdim başlığı rahatsız olduğunuz için. teşekkür ederim
Başlığı Değiştirmeniz iyi olmuş Yıllardan beri orada varlığını sürdüren Çizman Çizgi roman Dükkanını Hiçe saymamış oldunuz o dükkandan Ben birçok Çizgi Roman Getirttim Sahipleride Efendi İnsanlar.Sizde Zamanla Tanınır Alışverişinizi Arttırırsınız Bol Kazançlar Diliyorum.Tekrar Hayırlı Olsun.

rumar80

hanac

nicholaihel

Hayırlı uğurlu olsun. Bereketli işler dilerim.

DarkwoodÇizgiRomanEvi

Alıntı yapılan: DAMPYR - 22 Şubat, 2022, 22:25:45
Başlığı Değiştirmeniz iyi olmuş Yıllardan beri orada varlığını sürdüren Çizman Çizgi roman Dükkanını Hiçe saymamış oldunuz o dükkandan Ben birçok Çizgi Roman Getirttim Sahipleride Efendi İnsanlar.Sizde Zamanla Tanınır Alışverişinizi Arttırırsınız Bol Kazançlar Diliyorum.Tekrar Hayırlı Olsun.

Yok yok levent abiye asla öyle bir şey yapmam daha bugün konuştuk :)

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Şubat, 2022, 08:08:14
  Hayırlı olsun. Bol kazançlar

teşekkür ederim

Alıntı yapılan: hanac - 23 Şubat, 2022, 08:12:56
Hayırlı olsun. Bol kazançlar.

teşekkürler umarım

Alıntı yapılan: nicholaihel - 23 Şubat, 2022, 13:01:11
Hayırlı uğurlu olsun. Bereketli işler dilerim.

İnşallah teşekkür ederim