2023 Mart - Çizgi Roman Listesi

Başlatan TKnKT, 01 Mart, 2023, 19:35:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

"The man who opens topics faster than his shadow"

Lemarchand

https://kurumsal.epsilonyayinevi.com/urun.php?Idd=79669
Epsilon Something is Killing the Children serisini basmaya başlamış Şubat gözüküyor baskısı ama sadece burada bulabildim belli ki dağıtıma çıkmamış.

Kauss

Something is killing the children'ı İngilizce takip eden var mıydı ? İlk başta ki yorumları olumluydu fakat James Tynion IV hangi eserini okusam başında iyi oluyor sonunu bir türlü beğenemiyorum. Türkçesini takip etmeye değer mi ?

Nightrain

Alıntı yapılan: Lemarchand - 01 Mart, 2023, 20:45:50https://kurumsal.epsilonyayinevi.com/urun.php?Idd=79669
Epsilon Something is Killing the Children serisini basmaya başlamış Şubat gözüküyor baskısı ama sadece burada bulabildim belli ki dağıtıma çıkmamış.

Keşke Presstij bassaydı
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Alıntı yapılan: Kauss - 01 Mart, 2023, 22:32:09Something is killing the children'ı İngilizce takip eden var mıydı ? İlk başta ki yorumları olumluydu fakat James Tynion IV hangi eserini okusam başında iyi oluyor sonunu bir türlü beğenemiyorum. Türkçesini takip etmeye değer mi ?
İlk 9 sayıyı okumuştum ben beğendim açıkçası

Lemarchand

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Mart, 2023, 23:04:27Keşke Presstij bassaydı
evet ben de onlara yakıştırıyordum kitaplığımda olmasını istediğim bir eserdi kuşe olarak saklamak isterdim  :)

Rossi

James Tynion IV un Batmanlerini okuyabilseydik keşke. Batman volum 1/3 bayağı güzeldi. Keşke Türkçede okuyabilseydik.

Nightrain

3.hamur kağıda basılmış. Almamak için bir sebep. Param cebimde kaldı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Avengers telifinin iki farklı yayıncıya dağıldığı dedikodusu vardı, bir de bu sene yirmi Örümcek cildi basılacağının. Gönül bunlardan birşeylerin raflara çıktığına tanık olmak istiyor :(
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

noir

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Mart, 2023, 18:33:22Avengers telifinin iki farklı yayıncıya dağıldığı dedikodusu vardı, bir de bu sene yirmi Örümcek cildi basılacağının. Gönül bunlardan birşeylerin raflara çıktığına tanık olmak istiyor :(

Gerekli Şeyler'in basacağını düşünmüyorum, bakmadım ama herhalde en son Avengers basalı 2-3 yıl olmuştur. Birisi Presstij, diğeri ise İthaki veya diğer büyük yayıncılardan biri olabilir diye düşünüyorum. 20 tane örümcek cildinin basılmasına imkan vermiyorum(umarım yanılırım), 20 tane fasikül olsa inanırım.

karayel2018

die-2 yazılmış. 1. sayı değil mi ?

ferzan

Alıntı yapılan: Kauss - 01 Mart, 2023, 22:32:09Something is killing the children'ı İngilizce takip eden var mıydı ? İlk başta ki yorumları olumluydu fakat James Tynion IV hangi eserini okusam başında iyi oluyor sonunu bir türlü beğenemiyorum. Türkçesini takip etmeye değer mi ?

Ben takip ediyorum, cilt cilt satın alıp arşivledim yakın zamanda. Yeni cilt gelene kadar da aylık dijitallerle idare edip güncelde kalmaya çalışıyorum. Bu seriyle ilgili söylemek istediğim çok şey var ve hepsi de olumlu şeyler. Yalnız Epsilon 'un tercih ettiği başlık çevirisi ve Blade Runner 2099 ikinci ciltten itibaren değişen kağıdıyla görsel anlamda oluşturduğu olumsuz beklenti dolayısıyla bir parça tedirgin yorumlarım da olacak. Bir aksilik olmazsa orijinal yayın için ayrı başlık açmak istiyorum isim değişikliğinden ötürü. Türkçe baskısı için şimdilik bir başlık yok sanırım. Açılırsa oradan başlarım yazmaya, sonra özgün başlığından içerik irdelerim. Umuyorum birkaç güne tüm merakınızı giderecek şekilde naçizane yorumlarımı yapmaya başlarım.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

YzbVolkan

Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

karayel2018

taht oyunları daha önce basılan mı ?

pizagor

4 cilt olarak çıkmıştı. Devamı var mı, yarım mı bırakıldı hiç merak edip de inceledim. Kitaplarını o kadar beğenerek okumama rağmen (dördüncü kitap hariç) ne dizisini ne de çizgiromanını gündemime sokmamışım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...