2023 Nisan - Çizgi Roman Listesi

Başlatan TKnKT, 22 Mart, 2023, 13:53:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

"The man who opens topics faster than his shadow"

caretta

Bayram  Bey bizim sevdiklerimiz ne zaman çıkıyor?Teks?Zagor?

DAMPYR

Alıntı yapılan: caretta - 14 Nisan, 2023, 09:08:37Bayram  Bey bizim sevdiklerimiz ne zaman çıkıyor?Teks?Zagor?

Büyük ihtimal bayramdan sonraki hafta bende Dylan Dog'u bekliyorum bu sayı baya aksiyonlu korku, ingiltere karışıyor. Martinde de Bu sayı Türkiyede İstanbulda geçiyor...

afu

Alıntı yapılan: caretta - 14 Nisan, 2023, 09:08:37Bayram  Bey bizim sevdiklerimiz ne zaman çıkıyor?Teks?Zagor?

Bu hafta içinde Çizgi Düşlerden Zagor "maxi" ve "özel" ciltleri çıkacak.  :)

Kinowa59

Bu güzel haber için sayın afu' ya teşekkür ediyorum.

Kinowa59

Merhaba sayın Caretta. Dün iletinizi okuyunca Lal kitap yetkilisini aradığım ama ulaşamadım.

DAMPYR

Çizgi Düşlerden Maxi Zagor 25 Çıkmış Zagor Maxilerin Bitmesine Tam 4 Sayı Kaldı....

DAMPYR

Çizgi Düşlerden Star Wars Seriside Çıkmış

Agamotto

Star wars'lerin bir kısmı fasikül olarak da çıkmıştı. Okuyanlar varsa önerir misiniz tatmin eder mi?
Bu aralar biraz fazla star wars tüketme dönemimdeyim :)

caretta

Bayram bitti artık Zagor ve Teks zamanı geldi. Haftasonu raflarda olurlar umarım.

Kinowa59

Merhaba Caretta. Benim bugün Lal kitap yetkililerinden aldığım haber, aylık yayınlar Tex willer 3 dahil en erken bu cuma dağıtımda olacakmış. Bu arada, Mylos kitap aylık Tex' den ve çizgi düşler'in Zagor özel sayılarindan haberi olan varmı acaba.

afu

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 26 Nisan, 2023, 12:15:06Merhaba Caretta. Benim bugün Lal kitap yetkililerinden aldığım haber, aylık yayınlar Tex willer 3 dahil en erken bu cuma dağıtımda olacakmış. Bu arada, Mylos kitap aylık Tex' den ve çizgi düşler'in Zagor özel sayılarindan haberi olan varmı acaba.
Çizgi Düşlerden 2 adet Zagor Özel aynı anda çıkıyor.  :)

Kinowa59

Merhaba sayın afu. Benim bir buçuk ayağım çukurda. Yani bekleyecek fazla zamanım yok. Zagor özel sayılar ne vakit çıkacak acaba.

Kinowa59

Bir sorumda sayın Rossi' ye . Lütfen  Mylos kitap yetkililerine sorar misınız, aylık Tex No 3 ne gün çıkacak.

afu

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 26 Nisan, 2023, 21:14:54Merhaba sayın afu. Benim bir buçuk ayağım çukurda. Yani bekleyecek fazla zamanım yok. Zagor özel sayılar ne vakit çıkacak acaba.
Hafta sonuna yetişir sanırım.