2023 Ocak - Çizgi Roman Listesi

Başlatan hanac, 03 Ocak, 2023, 10:24:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alita 9 da raflarda. Bitirilen serilere bir çentik daha gelsin...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Böylesi altmışlı rakamlara ulaşılan bir ayda çıkan azıcık Amerikanların arasında bir Örümcek Adam, bir Batman görememek beni üzüyor :(

kedidiro

İdefix yeni yayınlarda gece kitaplığı yayınevinden Vehip Sinan'ın çizgi romanlarının çıktığı duyurusu vardı. Topuz serisi ve diğer çizgi romanları. Amirimden bir kontrol etmesini isteyelim de Ocak ayı iyice çoşsun...

doktor1881

Bugün Mudanya Özdilek mağazasına gittiğimde gazete reyonunda çocukluğuma döndüm 50-60 tane Manga satıştaydı Her birinden 4-5 tane vardı Çocukluğumuzda gazete bayilerinde Teksas.,Tommiks,Zagor,Karamurat,Tarkan vs bulunurdu Şimdi ise yerlerini Manga almıştı İyi olmuş Yıllarca boş kalan yerler dolmuş oldu Acayip mutlu oldum (Her ne kadar bana hitap etmese de) (Ancak kitaplığımda Manga da bulunmakta Lone Wolf gibi)

doktor1881

Kedidiro dostuma teşekkürler Topuz çocukluğumdan kalma bir anı idi Yeni basımları olduğunu söyleyince internette araştırdım Kitap sepetinde %50 indirimli bulup aldım

hanac

Alıntı yapılan: kedidiro - 27 Ocak, 2023, 19:29:59
İdefix yeni yayınlarda gece kitaplığı yayınevinden Vehip Sinan'ın çizgi romanlarının çıktığı duyurusu vardı. Topuz serisi ve diğer çizgi romanları. Amirimden bir kontrol etmesini isteyelim de Ocak ayı iyice çoşsun...

Ok.  TKnKT'den rica ederiz, onları da ekletiriz.

Kauss

Arkabahçe'den Strange Academy İlk Ders kitabı çıkmış. Fasikül formatta İngilizce aboneliğim vardı. Çerezlik bir seri diyebilirim. Büyücülük okulu formatında ilerliyor, öğrencilerin başına gelenler vb.

DAMPYR

Bu ay coştular negüzel darısı diğer aylara

newman

Bir öneri: Yayınlar listelenirken yayınevi ismine göre alfabetik sıralanıyor sanırım ama ekollere göre kategori yapılsa daha iyi değil mi? Ben mesela fumetti ne var diye bakıyorum, aralardan bulmam gerekiyor. Halbuki kategori olsa doğrudan daha kolay bulurum.

TKnKT

Alıntı yapılan: newman - 29 Ocak, 2023, 13:42:17
Bir öneri: Yayınlar listelenirken yayınevi ismine göre alfabetik sıralanıyor sanırım ama ekollere göre kategori yapılsa daha iyi değil mi? Ben mesela fumetti ne var diye bakıyorum, aralardan bulmam gerekiyor. Halbuki kategori olsa doğrudan daha kolay bulurum.

2022 yılı boyunca uygulanan yeni çıkan eserleri konu başlıkları ile bağladığım seçenekte yayınevi ismine göre sıralamaktaydım ancak tekli listede bu sıralamayı korumak biraz uğraştırıcı. Geçtiğimiz hafta foruma görsel yüklemede bir sıkıntı meydana geldiği için görseli baştan oluşturmam gerekti, hal böyleyken bu aya mahsus çıkanların bir kısmını sıralayarak tekrar ekledim. Sözün özü kategorik sıralamaya vakit ayırmam pek mümkün değil. Yoğunluğum içerisinde daha da ilgilenemediğim zamanlar olursa diye istikrarı korumak adına listeyi yayınlama görevini Sn. Hanac yürütmeye devam etmekte. Liste geliştirme öneriniz makul ancak malesef yeterli zaman sahip değilim.
"The man who opens topics faster than his shadow"

karayel2018

louvre'un koruyucuları ve acayiplikler ansklopedisi de idefix'te çizgi roman kategorisinde çıkmış görünüyorlar.

hanac

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Ocak, 2023, 22:57:41Şu integral boyutunu hiçbir zaman sevemedim. 2200 lirayı frankofon boyutunda kutulu bir Tenten için feda edebilirdim ama bu haliyle bana çok uzak.

Yine tükürdüğümü yaladım. Geçtiğimiz haftalarda bir cumartesi, depremin az öncesi, siparişini vermiştim. Arada neler neler oldu, bugün az önce kargo teslim dildi.