2023 Mart - Çizgi Roman Listesi

Başlatan TKnKT, 01 Mart, 2023, 19:35:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vassago007

Teks 704 ün dağıtımı yapılmamış. Listeye, dağıtıldıktan sonra kitaplar eklense daha iyi olmaz mı ?. Teşekkürler.

Kinowa59

Bugün itibarıyla Mylos kitap Julia, aylık Tex ve Lal kitap yayınları, Mart ayı çıkan çizgi romanlar listesinde göründüğü halde henüz satış noktalarına ulaşmamış durumdadır.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 27 Mart, 2023, 17:09:45Bugün itibarıyla Mylos kitap Julia, aylık Tex ve Lal kitap yayınları, Mart ayı çıkan çizgi romanlar listesinde göründüğü halde henüz satış noktalarına ulaşmamış durumdadır.
1,2 güne kalmaz Laller Heryere Ulaşmış Olur..

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 27 Mart, 2023, 17:09:45Bugün itibarıyla Mylos kitap Julia, aylık Tex ve Lal kitap yayınları, Mart ayı çıkan çizgi romanlar listesinde göründüğü halde henüz satış noktalarına ulaşmamış durumdadır.
Laller Dükkanlara dağıtılmış sipariş verebilirsiniz...

caretta

Hadi gözümüz aydın Bayram Bey.3 Zagor,2 Teks ve Julia
siparişlerim İlyas Erkul dostumdan Kıbrısa doğru yola
çıktılar.

Kinowa59

Çok teşekkür ediyorum Atilla bey. Bütün Fumetti severlerin gözleri aydın. Mevlam bu ay bizlere, Zagor ve Tex tutkunlarına verdikçe veriyor. İlyas Erkul, benim defineleri yarın kargoya verecekmiş. Bugün Gerekli şeylerden Erol bey, Tex & Zagor Bandera, İngilizce cildi gönderdi, hepsi birden hafta sonuna kadar bana ulaşır.

YzbVolkan

Mylos ve Lal kitapları cikmis. Lal, Texi iki sayi bir bassaymis keske. Kagit ince oldugundan cok ince duruyor kitap.
Bence klasik Tex , Tex Willer den daha cok satardı.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Mrtekin

Mart listesi hakkaten iyi, ne istersen fazlası ile var, ah bi de fiyatlar uçmasaydı...
They drew first blood...

hanac

Liste güncellendi... 59 yeni çizgi roman oldu bile.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=17568.msg240634#msg240634

TKnKT'nin notu:

*Presstij bir çok "What If?" serisini farklı varyant seçenekleri ile ön sipariş olarak satışa çıkarttı.
Bir kısmının sevk tarihi Mart sonu, bir kısmının ise Nisan başı olarak listelenmiş.
Tamamını Nisan listesine ekleyeceğim. Bilgilerinize sunarım.

gamlıbaykuş

Beta Kids' in çıkardığı Dc' lerden örnek iç sayfa paylaşabilecek kimse var mı acaba? Araştırdım ama kapaklardan öteye gidemedim.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

TKnKT

Bir kez daha dile getireyim. Ben yayınevi değilim, ben dağıtımcı değilim, ben satıcı bayii değilim, inanır mısınız bilmem ama ben bir medya kuruluşu da değilim. Ne ticari bir kazancım var ne de bir PR hizmeti sunduğum pazarlamam var. Kafası benden iki gram fazla çalışan bir kişi zaten bir script yazar benim yaptığım işi bir yazılım ile de sunar. Ben o kadar bilgili olmadığım için kitap satışı yapan internet satış kanallarının çizgi roman kategorisindeki ürünler güncellendikçe buraya ekliyorum. Takdir edersiniz ki bu koşullar altında görselini paylaştığım kitapları tek tek kontrolümden geçirerek bu çizgi romandır diye tasdikleyemem. Nitekim ben bir onay merciisi de değilim. Bahsi geçen kitaplar da bkmkitap.com sitesinde halen çizgi roman olarak listelenmiş durumdalar. Linki paylaşıyorum buyurun siz de bakabilirsiniz: https://www.bkmkitap.com/super-dc-villains-sinestro-korku-halkasi

Velhasıl, buraya gelerek "Arkadaşlar Beta Kids kitaplarını listeye almışsınız ancak çocuk hikaye kitabı bunlar çizgi roman değil listeden çıkartalım" demek varken seçtiğiniz üsluba istinaden alacağınız cevabı sunmam gerekirse iki gram kafanızı çalıştırın da size kitap itelenmiş gibi davranmak yerine ticari haklarınızdan olan cayma hakkını kullanıp iade edin lütfen.

Uyarınız dahilinde ayın listesinden çıkartıyorum kitapları. Paylaşımınız için teşekkürler.

*Dipnot Edit: İade etmeden önce iç sayfa örneklerini fotoğraflayarak paylaşırsanız eğer bir üst mesajınızdaki gibi merak eden forum üyelerine de destek olmuş olabilirsiniz.

Edit 2: Bu yazının hitap ettiği ileti silinmiş olsa da bu yazıyı aralıklı olarak yazmak zorunda kaldığım için referans olarak alıntılamak adına burada bırakıyorum.
"The man who opens topics faster than his shadow"

Animvader

Herhalde Çizgi Roman Listesi konu başlıkları her ay en çok ziyaret edilen, cevap yazılan başlıklar olabilir.

Eğer içerikten, kaliteden memnun değilsek mesela forumun bu kısmını Youtube Katıl gibi Vip içerik haline getirelim, herkes 5-10 lira atsın, hazırlayan arkadaşlar da karşılığında daha iyi bir hizmet sunsun desem kaç kişi evet der acaba? Ben diyeyim 10 kişiyi geçmez.

Bu forum gönüllülük esasına göre yürüyor arkadaşlar, kimsenin herhangi bir görevi, maaşı yok. Lütfen buna dikkat edelim.

DAMPYR

Meyve Veren Ağaç Taşlanır Diyorum Ve Konuyu Kapatıyorum. Bu Durum Benimde başıma Geldi.
Herkesi Memnun Etmek Çok Zor...