2023 Mayıs - Çizgi Roman Listesi

Başlatan TKnKT, 27 Nisan, 2023, 11:58:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

"The man who opens topics faster than his shadow"

hanac

Vassago007

Laller Mayısda değil 29 nisanda çıktı ve dağıtıldı :)

Animvader

Alıntı yapılan: Vassago007 - 01 Mayıs, 2023, 17:02:46Laller Mayısda değil 29 nisanda çıktı ve dağıtıldı :)

Yok artık böyle bir hata nasıl yapılır, aylık çizgi roman listesi aboneliğimi hemen iptal ediyorum bu ay için verdiğim ücretin de iadesini talep ediyorum forum yönetimine duyurulur  ???

Vassago007

Alıntı yapılan: Animvader - 01 Mayıs, 2023, 20:18:47Yok artık böyle bir hata nasıl yapılır, aylık çizgi roman listesi aboneliğimi hemen iptal ediyorum bu ay için verdiğim ücretin de iadesini talep ediyorum forum yönetimine duyurulur  ???

Hatta forumu da boykot edelim  >:D

YzbVolkan

Bu ay Lal den maxi Tex bekliyordum. Cikmadi

Cizgi dusler Ozel Zagorlar da cikmadi.

Mylos Tex de cikmadi.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

SERFOR26

ÇİZGİ DÜŞLER ÖZEL ZAGOR NİSAN SONU ÇIKAN SAYI DEGİLMİY Dİ BASKA ÇIKACAK SAYI VARMI

Kinowa59

Çizgi düşler özel seri Zagor No 8 ve No 9 bu hafta sonuna kadar çıkacağını söyledi İlker özer bey.

sultanhisar

DAMPYR

Alıntı yapılan: sultanhisar - 03 Mayıs, 2023, 10:49:48Mylos  ???  ???  ???

Dediğim çıktı, ay atlama başladı Mylos. Geçen ay çıkmadı zamanla ara daha çok açılacak mylosun huyu bu, o yayınevine aylık yayın yakışmıyor bu konuda karnesi zayıf...

Kinowa59

Umutsuz yaşam, yaşamak değildir demiş bir düşünür. Yeni bir meşrutiyet, toplumu ezmiş ve sindirmiş karanlık istibdat'ı kökünden tarihin çöplüğene süpürdüğünde güneş bir başka doğacak güzel yurdumuzda. Tevfik Fikret ' in Aşiyan 'daki mezarında ışıklar yanacak.  Bir bülbül, ondört Mayıs'ın onbeş Mayıs'a bağlandığı gece özgürlük şairi Nazım Hikmet' in Moskova'daki mezarı başında sabaha kadar sevda türküleri söyleyecek. Ben burada, Köyceğiz'de ellerimde çiçekler ve bayraklarla, 64 yıllık yaşamımda ilk kez, iyi ki varım, iyi ki yaşıyorum diye horonlar tepeceğim , danslar edeceğim.

caretta

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 02 Mayıs, 2023, 14:54:32Çizgi düşler özel seri Zagor No 8 ve No 9 bu hafta sonuna kadar çıkacağını söyledi İlker özer bey.
Bayram Bey 2 adet Zagor Özel hangi orijinal sayılar?O kadar ara verildi ki
ben nelerin çıktığını unuttum.

Kinowa59

Merhaba Atilla bey. Çizgi düşler'in çıkardığı özel seri Zagor 7 ciltte yayınlanan 29 ve 30 sayılarda kalmıştı. Bu hafta çıkaracağı 8 ciltte 31 ve 32 sayılar, 9 ciltte ise 33 ile 34 sayıların olması gerekir.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 03 Mayıs, 2023, 20:35:35Merhaba Atilla bey. Çizgi düşler'in çıkardığı özel seri Zagor 7 ciltte yayınlanan 29 ve 30 sayılarda kalmıştı. Bu hafta çıkaracağı 8 ciltte 31 ve 32 sayılar, 9 ciltte ise 33 ile 34 sayıların olması gerekir.
Yani Bunlar :
8 cilt :
sayı :31

sayı :32

9 cilt :
sayı :33

sayı :34

Kinowa59

Bu güzel görseller için sayın Dampyr dostumuza teşekkür ediyorum. Bu hafta, bu iki cilt yayınlandığında İtalya'yla aramızda tek bir sayı kalıyor. Özellikle Zagor ve Tex'de yağmurlu, rüzgarlı ve kar yağışlı maceralar daha bir ilgiyle okuduğum maceralar oluyor. Bu iki ciltte de yağmur ve kar yağışlı maceralar var. Yani tam bana göre maceralar. Yalnız, sihirbazın olduğu ilk cildin ilk macerasını hangi Zagor düşmanı çizdiyse, Zagor'u son evresine gelmiş tüberküloz hastasına benzetmiş. Gençlik yıllarımda ( 1976_77 yılları ) " benim balonlarım vardı" diye şarkı söyleyen balon gibi bir İbo vardı. Çiko' yu da ona benzetmiş.