2023 Aralık - Çizgi Roman Listesi

Başlatan TKnKT, 30 Kasım, 2023, 21:01:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

labirent

Emekleriniz için teşekkürler. Rğer bir başka arkadaşımız devam etmeyecekse büyük bir boşluk oluşacak gibi.

YzbVolkan

Dampyr dostumuz Avrupa cizgi romanlarini yaparsa cok guzel olur.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Rossi

Emekleriniz icin çok teşekkürler. Bana da rehber oluyordu.

Dampyr dostumuzun fumettileri yazmasını ben de isterim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Rossi - 24 Aralık, 2023, 17:25:26Dampyr dostumuzun fumettileri yazmasını ben de isterim.

Fumettileri ben bildirebilirim bir başkası da diğerleri çıktıkça bildirebilirse iyi olur...

YzbVolkan

Sen bildir dostum. Ayrıntılı yazıyorsun. :)

hanac

Alıntı yapılan: labirent - 24 Aralık, 2023, 01:58:02Emekleriniz için teşekkürler. Rğer bir başka arkadaşımız devam etmeyecekse büyük bir boşluk oluşacak gibi.

Listeler devam edecek arkadaşlar. Sıkıntı olmayacak gibi duruyor.

caretta

Lal Kitap Aralık ayı kitaplarını ocak ayında mı yayınlayacak?
Mylos Aylık Teks de ocak ayında. Çizgi Düşler 1 Maksi Zagor yayınlayacak mı?
Ayrıca Lal Kitap sadece 1 sayı yayınladığı Teks Dev Albüm 2.sayıyı ocak ayında yayınlamayı düşünüyor mu?
Aralık ayının bitmesine sayılı günler kaldı bu yüzden bu hafta bir şey çıkmaz sanırım.
İrtibatı olan arkadaşlar bizi bilgilendirsin lütfen.

Dylandog

Maalesef ekonomik durumumdan dolayı bir tek ilk göz ağrım Dylan dog ile devam edeceğim elimdeki mangaları ve teksleri çıkarmak zorunda kalacağım

YzbVolkan

Alıntı yapılan: Dylandog - 26 Aralık, 2023, 13:00:45Maalesef ekonomik durumumdan dolayı bir tek ilk göz ağrım Dylan dog ile devam edeceğim elimdeki mangaları ve teksleri çıkarmak zorunda kalacağım
Ūzuldum dostum. Hayat hepimiz icin guçlesti. Insallah ilerde tekrar almaya devam edersin.
Ben de Martin ve Tex willer i birakacagim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 27 Aralık, 2023, 10:02:46Ūzuldum dostum. Hayat hepimiz icin guçlesti. Insallah ilerde tekrar almaya devam edersin.
Ben de Martin ve Tex willer i birakacagim.
Desenize Lal yayınları bile artık elenmeye başlandı Martinin zaten çoktan emekli olma zamanı gelmişti.Tex Willerde Lal umduğunu bulamadı.Dylan Dog'da son sayılarda kaliteli sayılar çıkarıp kendini bi nebze kurtardı umarım devam eder,Zagor zaten yeterince satıyor.Fumettiye çok acil bir kalp masajı lazım... 

Kinowa59

Biraz evvel Lal kitap sorumlusu ile tlf 'da görüştüm. Bana, Mr No klasik Cilt 64 , Zagor piu 6 , Tex willer 11 ve diğer aylık yayınları bugün beklediklerini ve yayınlar bugün gelirse dağıtımın hafta sonuna yetisecegini söyledi. Tex özel sayı 2  ( orijinal sayı No 35 ) ise yılda bir kez çıkacağı için Ocak veya Şubat ayında çıkacakmış.

YzbVolkan

Tesekkurler Bayram bey. Ben de Mylos Tex in yarin cikacagini duydum.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: DAMPYR - 27 Aralık, 2023, 11:48:55Desenize Lal yayınları bile artık elenmeye başlandı Martinin zaten çoktan emekli olma zamanı gelmişti.Tex Willerde Lal umduğunu bulamadı.Dylan Dog'da son sayılarda kaliteli sayılar çıkarıp kendini bi nebze kurtardı umarım devam eder,Zagor zaten yeterince satıyor.Fumettiye çok acil bir kalp masajı lazım... 
Tex Willer i seven cok Dampyr dostum. Benim gibi bazi moruklar sevemedi sadece. Klasik Tex ciksa alirim dusunmeden. Zagor Piu da biraz sikici.

Vassago007

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 27 Aralık, 2023, 12:21:57Tex Willer i seven cok Dampyr dostum. Benim gibi bazi moruklar sevemedi sadece. Klasik Tex ciksa alirim dusunmeden. Zagor Piu da biraz sikici.

Bence şans verin gerçekten çok güzel bir seri, hatta sabrınız varsa 64 sayfa yeterince az olduğundan dolayı macera bittikçe okuyun gerçekten çok keyifli bir seri

labirent

Bu seriden yayınlanan 10 sayıyı şöyle dobişko bir albüm olarak biz koleksiyonerler için basında alayım. Bu fasikül olayını sevmedim ben.