Batman-Last Knight on Earth-DC Black Label

Başlatan Mrtekin, 24 Mart, 2019, 21:49:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Synder@Capulo süper ikilisinden, "Black Label" etiketi altında 3 sayılık mini bir seri geliyormuş.

Moderasyon, DC Black Label etiketini DC altında ana başlıklardan biri yapabilir mi? En azından bu etiket altında çıkanları belki daha derli toplu görebilir ve faydalanabiliriz.

They drew first blood...

Nightrain

Snyder'in "son Batman hikayem" dediği hikaye.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Mart, 2019, 21:51:06
Snyder'in "son Batman hikayem" dediği hikaye.

Kendi fiyatını artırıyordur:-) Çok duyduk "son" laflarını:-)
They drew first blood...

Nightrain

Alıntı yapılan: Mrtekin - 24 Mart, 2019, 21:53:12
Kendi fiyatını artırıyordur:-) Çok duyduk "son" laflarını:-)

2 sene sonra yeni Batman hikayeleri ile geri döner. Şimdilik başka projelere önem verecekmiş.

Nightrain

Batman: Last Knight on Earth'ün ilk sayısı bugün çıktı. 61 sayfa. Sanırım boyu diğer comics'lere göre daha büyük.

hanac

BAHADIR

Türkiye'de de büyük basılırsa efsane olur... Birde sert kapak olursa dadından yenmez... ;)

ZGeralt

Ya tam çizgi roman alımını biraz azaltmaya niyetleniyorum, hop bir şey aklımı çeliyor.
İlla alacağım bunu yani, umarım çok pahalı değildir :/

Nightrain

ZGeralt

Last Knight on Earth mini serisini çıktığı gibi topladım. Ama nedendir bilmiyorum rafa kaldırdım ve uzun bir süre kapağını bile açmadım :)
Geçen hafta artık zamanı geldi diye düşünüp başladım seriye.
Alternatif hikayeler ( what if-elseworlds vs.) hep merak uyandırır bende. Karakterlerin klasik anlatısındaki sonsuz döngüyü kırma çabalarını takdir ederim. Her zaman iyi hikayeler çıkmasa bile çoğu zaman ilginç hikayeler çıkarır.
Last Knight on Earth'de böyle bir hikaye işte;  kısa, derli toplu ve ilginç. Ama iyi bir hikaye mi derseniz bunun yanıtını kolayca veremeyeceğim.
Hikayenin içine bir türlü giremedim, ortadaki "gizem", çözüldüğünde dahi umurumda olmadı. Aslında bir post-apokaliptik hikaye ama o tekinsiz havayı vermekte yetersiz kalıyor gibi geldi bana.
Scott Synder New 52 döneminde olduğu gibi yine yanına Greg Capullo'yu almış. Ben Capullo'nun çizgilerini beğeniyorum ve açıkçası Batman'e de çok yakıştırıyorum.
Serinin görsel kısmı gayet başarılı.

Serinin ilk sayısı bizde de basıldı :   http://altinmadalyon.com/altin/tr-de-yayinlananlar-375/batman-dunyadaki-son-sovalye-jbc-yayincilik/15/

Bence bir göz atmaya değer yine de.

Mrtekin

JBC'den kalan 2 albüm çıktı.

Batman Damned'den sonra bir seri daha bitti.
They drew first blood...

samalasio99

Jbc işin ehli ya...illa son noktayı koyuyor..acaba devamı gelecek mi muammasına yer yok..yayın evi sahibide maşallahı var .ilgisiz ve bilgisiz bırakmıyor

Jedmau

Alıntı yapılan: samalasio99 - 01 Aralık, 2020, 16:51:01
Jbc işin ehli ya...illa son noktayı koyuyor..acaba devamı gelecek mi muammasına yer yok..yayın evi sahibide maşallahı var .ilgisiz ve bilgisiz bırakmıyor

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim :)

Nightrain

2 ve 3.kitapların ana kapakları ve varyantları: