Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 17 Haziran, 2012, 20:31:59
güneş,

yarın kitaplar ciltçiye gidiyo. Hardcover'larına kavuşabileceksin sanırım bu geldiğinde.

Yürümeyen ölüler de geliyormu kardeşim?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Şu ölülerde bi türlü yürüyemedi gitti bu şekilde biz son sayıyı dede olduğumuzda görebilecekmiyiz acaba.... ;D ;D ;D

s.b

Yok, yok o kadar da değil. İlke beyin üzerine o kadar gitmeyin. Yürüyen Ölüler'in hızı iyi.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

yürüyen ölüler fena gitmiyor bence 9.TPB Türkiye şartlarinda iyidir.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

ercoktay

Yürüyen ölüleri toplu halde okuyayım diye bekletiyordum. Geçen gün okumaya başlayabildim sonunda. 2. cildi bitirdim. Okurken kitap sizi gerçekten çok fazla içine çekiyor. Hikayeyi tam olarak yaşamış hissi uyandırıyor. Küçük bir erkek çocuk babası olarak kitabı okumanın da zor olduğunu belirtmeliyim. İnsan ister istemez etkileniyor. Kaç yerde resmen kitabı bırakmak geldi içimden. O kadar gerçekçi bir anlatım var.

hennessy

Yürümeyen ölüler bir yanlışlık sonucu raflarda. Bu işte de İlke'nin parmağı var. Hani 8.kitapta bitti deseler üzelmezdim :) bu ay bir keyif aldı beni sormayın orkadaşlar.

House of M okudum bitti, avengers 4 başladım bitti, örümcek adam geldi bitince yürümeyen ölüler var daha ne isteyim..............

hennessy

Spolier içerebilir...............

8.kitaptan sonra hangi kitap gelse beni tatmin etmezdi, bu hikayede böyle oldu.
Baba oğul tek başlarına yola devam ettiler bol konuşmalı geçti. Yalnız bir çocuğun içine düştüğü psikolojiyi iyi yansıtmışlar bu bölümde yeni ve eski arkadaşlarla  yola devam ediyorlar

Yalnız bir konuda İlke'ye de söyledim bu sefer hem kapak hemde iç baskıyı beğenmedim biraz soluk olmuş, onun dışında ellerine sağlık bu arada yürümeyen ölüler 10.kitap baskıya girdi mi kardeşim :)

pukay

yürüyen ölüler gerçekten seri bir şekilde çıkmaya başladı serinin adı koşan ölüler olacak bu gidişle(espri olmadı la sanki)

dorukgs

Ben Walking Dead in dizisini takip ettiğim için çizgi romanına hiç yanaşmadım..sizce hem diziyi izleyip hem de çizgi romanını okumak kötü mü olur??

omega red

Alıntı yapılan: dorukgs - 03 Temmuz, 2012, 00:33:00
Ben Walking Dead in dizisini takip ettiğim için çizgi romanına hiç yanaşmadım..sizce hem diziyi izleyip hem de çizgi romanını okumak kötü mü olur??

çizgi romana başla pişman olmazsın.
dizisi çizgi romanın yanında akasya durağı gibi kalıyor.

emre ozdamarlar

ben de 2 sezon diziden sonra gectigimiz gunlerde cizgi romanina basladim. 14-15 cilt okudum kısa sure icersinde.
cizgi roman cok cok daha guzel diziye göre. mutlaka basla Doruk.

dorukgs

Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim :) istanbula gidince okumaya baslayacagım

emre ozdamarlar

100. sayi icin özel kutu yapmislar. kutunun uzerindeki baski silk-printing denen teknikle yapilmis. icinden tum farkli kapaklarla imzali 100. sayilar, t-shirt ve saat cikiyormus.

kutudan sadece 100 adet uretilmis. setin fiyati 250$ olacakmis.

HacıGeraltEmmi

Yürüyen ölüler her yeni sayısında okuru farklı şekillerde heyecanlandırmaya, şaşırtmaya devam ediyor. Bazı kitaplar vardır uzun diyaloglardan, aksiyonsuz sahnelerden öyle bir sıkılırsınız ki okumak işkenceye dönüşebilir. Yürüyen ölüler'de ise karakter diyalogları o denli güzel işlenmiş, karakterlerin psikolojisi öyle muhteşem yansıtılmış ki, bir saniye bile sıkılmaya vakit bulamıyorsunuz. Herbir karesinde farklı karakterlerin farklı ruh hallerini, kendiniz yaşamış hissine kapılıyorsunuz. Görünen o ki; kahramanlarımızı uzun bir yolculuk daha bekliyor. 10. ciltte yaşayacağım heyecanları sabırsızlıkla bekliyorum.