En son hangi filmi izledik? Kisa Yorumlarimiz...

Başlatan Ramzy, 15 Ekim, 2009, 23:34:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Çok karasız kaldınız ama ben bulaşmayacağım...Bulaşsam bile ona sıra gelir mi bilmiyorum?...

kadri kerem

Alıntı yapılan: BAHADIR - 14 Ekim, 2012, 19:07:08
Çok karasız kaldınız ama ben bulaşmayacağım...Bulaşsam bile ona sıra gelir mi bilmiyorum?...

Eğer sıraya sokarsanız bu filme hiç sıra gelmez bana sorarsanız.  :) Bu akşam trt1'de Yapay Zeka var mesela. İzlemediyseniz mutlaka tavsiye ederim. Ben de yeniden izleyeceğim.

kadri kerem

V

Alıntı yapılan: dorukgs - 19 Ağustos, 2012, 01:07:41
Daha bugün gittim Abraham lincoln the vampire hunter a.Çok merak ettiğim bir filmdi ama hiç beğenmedim.1. kısım zaten çok sıkıcıydı 2. de aksiyon vardı ama sonuç olarak bana göre epey kötü bir filmdi.

Tam da izlemeye niyetlendiğim bir filmdi. :-\
"İstemem,eksik olsun.."

V

The Dark House..

Polonya yapımı ilginç bir polisiye-gerilim.S.S.C.B. dönemi ,demir perde gerisinde ücra bir Polonya köyünde

aile katliamını aydınlatmak için olay yerine  tatbikat yapmaya gelen polis ekiplerinin olay yerinde yaşadıkları ve

sanığın olay anına dair  yaşadıklarının parça parça sunulduğu planlar..Bolca politik göndermelere sahip,bir

dönem filmi ayrıca..

Holywood ve Türk sineması dışında farklı  tatlar arayanlar için...
"İstemem,eksik olsun.."

Hayal Kahvem

Hayal Kahvem

Dün gece Ingmar Bergman'ın Güz Sonatı adlı filmini seyrettim. "İki kadının çekişmesi, Bergman'ın usta ellerinde büyülü bir sonata dönüşmüş."

"Dünyaca ünlü bir konser piyanisti olan Charlotte, hayat arkadaşının ölümü üzerine yıllarca ihmal ettiği kızı Eva'yı ziyarete gider. Eva, gösterişli annesinin tersine, bir rahiple evlenmiş, mütevazi bir hatay sürmektedir. Charlotte daha önce bir kliniğe yerleştirdiği zihinsel özürlü kızı Helena'yı Eva'nın evinde görünce şaşırır. Zaman içinde Eva ve Charlotte arasındaki gerilim tırmanacak, uykususz bir gecede anne kızın birbirlerine söylemek istedikleri her şey açığa çıkacaktır. İsveç sinemasının dünyaca ünlü yönetmeni Ingmar Bergman, insan ruhunun beklenti, umut, hayal kırıklığı ve sevgi gibi duygularını şiirsel bir akıcılık ve duyarlılıkla anlatıyor. " (DVD 'nin arka kapak yazısı)

Tüm ebeveynlere ve ebeveyn adaylarına tavsiye edilesi bir film.  ;)

Hayal Kahvem

Hayal Kahvem

Binlerce Kasırga aşkına!

Gözden uzak olunca, Hayal Kahvem moderetörlükten silinmiş demek artık! :o

Binlerce kafatası aşkına! Pes! :'(  :(   :)

kalidor

Edagr Allen Poe-Raven'i seyrettim. Forumdaki yorumlar pek iyi değildi ama ben beğendim. Sonu da bir Amerikan filmine göre hazin bitti  :'(
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Looper

http://www.imdb.com/title/tt1276104/

zamanda yolculuğun mümkün olduğu 2077 yılında geçiyor. Yasadışı ilan edilen bu zamanda yolculuğu yalnızca mafya kullanmakta ve ortadan kaldırmak istediklerini geçmişe yollayarak tetikçiler tarafından öldürülmelerini sağlamaktadır. Gelecekten gelen kurbanları öldüren uzman tetikçilerin en iyilerinden biri Joe'dur. Ne var ki, Joe'nun yeni kurbanı, 30 yıl sonradan gelen kendisidir. Hedefini öldüremeyen Joe, bu işi çözmelidir, yoksa kendisi de öldürülecektir.

Terminatörün hikayesinden esinlenmiş konusu ilginç ama bana hikayesi sıkıcı geldi.Ama genede izlenmesi gereken bir film çok şey beklenmesin
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Hayal Kahvem

Durun! Sabırsızlıkla beklediğim filmi söyleyeyim ben:) Tüm merakımla bekliyorum!  :D LONE RANGER

Hayal Kahvem

İlginizi çekerse Modigliani  çok güzel bir film...  Andy Garsia filmlerine özel bir ilgim vardır. Ve şahane oynamış gene. Çok sevdim filmi.
Hem gerçek bir hayat, ressam Modigliani'nin hayatı. Güzel filmdi ne yalan söyleyeyim.  :)

Hayal Kahvem

Teo Angelopoulos'u yeni keşfettim. Müzikler, görüntüler, konular, birbirinden güzel. Sinemanın görsel bir şölen olduğunu hissettiren filmler. İlgisi çekene önerilir.  ;)

vesaire :D

[/b]

darkwood

Gerçekten güzel filmler, özellikle Lone Ranger'i bende merak ile bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..