Gizli İmparatorluk: Birlikten Kuvvet Doğar - Gerekli Şeyler

Başlatan memospinoz, 04 Ekim, 2018, 17:17:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Bazıları Hydra'yla birlik olsa da diğerleri yeraltına çekildi... Ve direniş başladı! Steve Rogers, barışı korumak için ipleri eline alıyor... Ve bunun için ne gerekiyorsa yapacak! Black Widow, Marvel'ın genç kahramanlarını ölümcül bir plan için eğitiyor! Ve bir grup kahraman ulusal kâbusu sona erdirmeye niyetli... fakat bunun için önce Savage Land'in tehlikeleriyle yüzleşmeleri lazım! Bu sırada, Hydra tarafından New York'a hapsedilmiş Uncanny Avengers ekibi kurnaz bir kaçış planı yapıyor!

Gizli İmparatorluk: Birlikten Kuvvet Doğar yakında raflarda.

gamlıbaykuş

Hemen klâsik soruları sorayım. Bu yayın tam olarak nedir, tek sayı mı, öncesi, sonrası var mı vs. vs.?

Cevaplar için teşekkür ederim  :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 04 Ekim, 2018, 20:15:21
Hemen klâsik soruları sorayım. Bu yayın tam olarak nedir, tek sayı mı, öncesi, sonrası var mı vs. vs.?

Cevaplar için teşekkür ederim  :)

Bu cildi tek başına okumak sıkıntı. Secret Empire Event'inin tie-in macerası bu. Ana event Marmara Cizgi'de olması lazım. Ana event'i elbette önce okumak ya da paralel okumak lazım. Hakeza Captain America: Steve Rogers serisini de Secret Empire'dan önce okumak lazım. Yani durum karışık. Ben zamanında ingilizce okudum kurtuldum.

Nightrain

Ana cilt yayınlanmadan, yan ciltlerin yayınlanması bana saçma geliyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hasanmahmut

Alıntı yapılan: Nightrain - 04 Ekim, 2018, 20:55:01
Ana cilt yayınlanmadan, yan ciltlerin yayınlanması bana saçma geliyor.

Peki doğru olan ana hikayeyi elinde bulunduranın hızlanması mı, yoksa yan hikayeleri elinde olanın yayın planını bozup beklemesi mi? Bekleyerek bir piyasa oluşturamazlar ki.

rumar80

Böyle de bir sonuç olmaz ama. Sonuçta birçok bilinmeyen ile kitabı okumaya başlıyorsun. Bu da okuyucuda ciddi kafa karışıklığı yapar.

Nightrain

Alıntı yapılan: hasanmahmut - 04 Ekim, 2018, 21:27:12
Peki doğru olan ana hikayeyi elinde bulunduranın hızlanması mı, yoksa yan hikayeleri elinde olanın yayın planını bozup beklemesi mi? Bekleyerek bir piyasa oluşturamazlar ki.

E o zaman cildi tek başına okuyan da bir şey anlamayacak ki! Mantıklı olan önce ana cildin yayınlanmasıdır. Bence.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Bazıları Hydra'yla birlik olsa da diğerleri yeraltına çekildi... Ve direniş başladı! Steve Rogers, barışı korumak için ipleri eline alıyor... Ve bunun için ne gerekiyorsa yapacak! Black Widow, Marvel'ın genç kahramanlarını ölümcül bir plan için eğitiyor! Ve bir grup kahraman ulusal kâbusu sona erdirmeye niyetli... fakat bunun için önce Savage Land'in tehlikeleriyle yüzleşmeleri lazım! Bu sırada, Hydra tarafından New York'a hapsedilmiş Uncanny Avengers ekibi kurnaz bir kaçış planı yapıyor!

Sayfa Sayısı: 156
Etiket Fiyatı: 40 TL

pizagor

Gizli İmparatorluk'un ikinci cildini beklerken 'acaba beni daha da yükseltir mi' diyerek okuduğum bu cilt bende tam beklediğim yönde bir etki yarattı. Ama tamamen zıt bir şekilde, gayet negatif yükleyerek... Bu albüm ana hikayeye göre o kadar hafif kalıyor ki insan ister istemez 'ikinci albüm gelse de Gizli İmparatorluk hikayesi aklımda bu okuduğumla kalmasa' diyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...