Ekim 2017 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 05 Ekim, 2018, 20:38:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Esse Gesse Hayranı...

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 40

1- Injustice 5. Yıl 2. Cilt ................................................: 20 - ( % 50.0 ) - Çizgi Düşler

1- Tex Dev Albüm-31 ....................................................: 20 - ( % 50.0 ) - Çizgi Düşler

3 Tex-33 .......................................................................: 17 - ( % 42.5 ) - Çizgi Düşler

4- Kililana Şarkısı ..........................................................: 16 - ( % 40.0 ) - Dokuzuncu Sanat

4- Superman Doomed-1 ................................................: 16 - ( % 40.0 ) - YKY

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 46

1- Tex Dev Albüm-31 ....................................................: 23 - ( % 50.0 ) - Çizgi Düşler

2- Injustice 5. Yıl 2. Cilt ................................................: 22 - ( % 47.8 ) - Çizgi Düşler

3 Tex-33 .......................................................................: 19 - ( % 41.3 ) - Çizgi Düşler

4- Superman Doomed-1 ................................................: 18 - ( % 39.1 ) - YKY

5- Kililana Şarkısı ..........................................................: 17 - ( % 37.0 ) - Dokuzuncu Sanat

Mister NO

Kullanılan oy sayısı 59 olmuş. Dakika ve skor alalım  ;D

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 59

1- Tex Dev Albüm-31 ....................................................: 29 - ( % 49.2 ) - Çizgi Düşler

2- Tex-33 ......................................................................: 25 - ( % 42.4 ) - Çizgi Düşler

3- Injustice 5. Yıl 2. Cilt ................................................: 24 - ( % 40.7 ) - Çizgi Düşler

4- Dampyr-10 ...............................................................: 21 - ( % 35.6 ) - Çizgi Düşler

5- Superman Doomed-1 ................................................: 20 - ( % 33.9 ) - YKY

5- Kililana Şarkısı ..........................................................: 20 - ( % 33.9 ) - Dokuzuncu Sanat

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 66

1- Tex Dev Albüm-31 ....................................................: 31 - ( % 47.0 ) - Çizgi Düşler

2- Tex-33 ......................................................................: 27 - ( % 40.9 ) - Çizgi Düşler

3- Injustice 5. Yıl 2. Cilt ................................................: 26 - ( % 39.4 ) - Çizgi Düşler

4- Dampyr-10 ...............................................................: 23 - ( % 34.8 ) - Çizgi Düşler

5- Kililana Şarkısı ..........................................................: 21 - ( % 31.8 ) - Dokuzuncu Sanat

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 73

1- Tex Dev Albüm-31 ....................................................: 33 - ( % 45.2 ) - Çizgi Düşler

2- Tex-33 ......................................................................: 29 - ( % 39.7 ) - Çizgi Düşler

3- Injustice 5. Yıl 2. Cilt ................................................: 26 - ( % 35.6 ) - Çizgi Düşler

4- Dampyr-10 ...............................................................: 25 - ( % 34.2 ) - Çizgi Düşler

5- Kililana Şarkısı ..........................................................: 22 - ( % 30.1 ) - Dokuzuncu Sanat

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 76

1- Tex Dev Albüm-31 ....................................................: 34 - ( % 44.7 ) - Çizgi Düşler

2- Tex-33 ......................................................................: 32 - ( % 42.1 ) - Çizgi Düşler

3- Injustice 5. Yıl 2. Cilt ................................................: 26 - ( % 34.2 ) - Çizgi Düşler

3- Dampyr-10 ...............................................................: 26 - ( % 34.2 ) - Çizgi Düşler

5- Zagor-187 ................................................................: 23 - ( % 30.3 ) - LAL

karlıova

Satis anketlerine cok uzun boylu bakmadim simdiye kadar ama, bu aya bakildiginda Tex ve Fumettinin belirgin ustunlugu goze carpiyor. Oysa Amerikan fasikul ve albumlerinin daha cok satisinin oldugunu dusunuyorum piyasada.

Bu durumda anketi cevaplamaya usenmeyenler genelde eski tufek Fumetticiler, genclerin yapacak daha iyi isleri var gibi bir kanaatim olustu. Yorumlariniz bedir dostlar. Bu arada benim tek oyum  Tex dev album 31 - Yuzbasi Jack'e gitmisti  :)

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 80

1- Tex Dev Albüm-31 ....................................................: 37 - ( % 46.3 ) - Çizgi Düşler

2- Tex-33 ......................................................................: 35 - ( % 43.8 ) - Çizgi Düşler

3- Injustice 5. Yıl 2. Cilt ................................................: 30 - ( % 37.5 ) - Çizgi Düşler

4- Dampyr-10 ...............................................................: 29 - ( % 36.2 ) - Çizgi Düşler

5- Zagor-187 ................................................................: 25 - ( % 31.3 ) - LAL

hanac

Alıntı yapılan: karlıova - 17 Ekim, 2018, 23:33:12
Satis anketlerine cok uzun boylu bakmadim simdiye kadar ama, bu aya bakildiginda Tex ve Fumettinin belirgin ustunlugu goze carpiyor. Oysa Amerikan fasikul ve albumlerinin daha cok satisinin oldugunu dusunuyorum piyasada.

Bu ay Fumetti önde gidiyor ama diğer aylarda hep comics başta olmuştu.

Sanırım bunun nedeni şu da olabilir;

Fumetti az çıkıyor, çıktığında da anında alınıyor.

Comics çok çıkıyor, çok çeşit var. Zamana yayılarak alınabiliyor.

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 88

1- Tex Dev Albüm-31 ....................................................: 38 - ( % 43.2 ) - Çizgi Düşler

2- Tex-33 ......................................................................: 36 - ( % 40.9 ) - Çizgi Düşler

3- Injustice 5. Yıl 2. Cilt ................................................: 32 - ( % 36.4 ) - Çizgi Düşler

4- Dampyr-10 ...............................................................: 30 - ( % 34.1 ) - Çizgi Düşler

5- Zagor-187 ................................................................: 27 - ( % 30.7 ) - LAL