2018 ARALIK AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 13 Ocak, 2019, 21:36:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Zagor Sayı 201                                    Zagor Klasik Maceralar Cilt 106        Ümit Kaptan 8

Uluma                                                        Thanos 2                             Tex Özel Seri 8

Tex Klasik 44                                         Tarkan - Korkunç Takip                 Suikast Sınıfı 14

Snoopy Burası Tokyo                          Snoopy                                          Savaş Zamanları               

Rick and Morty 6                             Rick and Morty 5                        Puuung'un Aşkı 2 

One Punch Man Cilt 13                       Metin Annesini Arıyor                   Martin Mystere Sayı 189

Kara Ada-Tenten'in Maceraları                İhtiyar Logan 6                      Hilal 3

Gauguin                                                Fotoğrafçı                                 Fairy Tail 5

Dylan Dog Sayı 46                               Disney Yıldızlararası                   Disney Tarih Öncesi

Disney Korku                                       Disney Bilim Kurgu                  Çizgi Romanı Anlamak

Çarpışma 3                                             CIVATA KAFA                             Bleach 29.                         

Amazing Spider-Man 25                       
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

2018 yılının son oylaması başladı.

peder clemente

Çok eski bir eser olmasına rağmen, Tenten-Kara Ada'yı seçtim.Dylan Dog 121.(Lâl 23)-"Ölüm Sizi Ayırana Kadar" adlı macerada, sanatçı Bruno Brindisi, 98. sayfada bu kapağın aynısını çizerek Herge 'ye saygı duruşunda bulunmuş.Sadece bir farkla, teknede tenten yerine Dylan Dog var.

aa

Esse Gesse Hayranı...

hanac

Tarkan - Korkunç Takip dedim.

Yıllar sonra Ersin Burak Tarkan çizdi.

V

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Hem kendisi hem de kapağı güzel: Cıvata Kafa  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

Tenten Kara Ada...Cocuklugumu hatirladim. Milliyet'in verdigi Tentenleri...
Özel Alfa Ajanı

BlackBishop

Zagor 201'e verdim. Sisler arasında güzel atmosfer yakalamışlar.

s.b

1. sırada Tex Özel Seri 8

Oylama bu akşam sona eriyor.

darkwood

Darkwood Sakinleri..

s.b

nocardia

Bu ay çıkan ULUMA kitabı nerede satılıyor? Gören bilen var mı acaba? Nasıl bir kitaptır? Hiç bir yerde denk gelmedim.