Captain Marvel'in Hayatı - Çizgi Düşler

Başlatan pizagor, 13 Ağustos, 2021, 15:43:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Biraz karakterin meraklısına bir hikaye ama güzel bir hikaye. Çizgiroman karakterlerinin asla yerinde durmayan, sürekli üzerine eklenerek genişleyen geçmiş – bugün ve geleceklerinde bu albümü de karakter özelinde önemli bir kilometre taşı olarak göstermek lazım. Bu hikaye, Marvel evreni için belki küçük ancak Captain Marvel için çok derin bir dokunuş...

Albüm kapağı olarak da tercih edilen birinci fasikülün Artgerm varyantı ise ayrı bir güzel...

[/url]
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

samalasio99

Bugün sipariş verdim.hc olunca tutamadım kendimi.fiyat makul geldi ama kargo bedeli fazla.400 TL alışverişe kargo ücretsiz çok absürd..mecbur alıcı ödemeli aldık...
Kapak efsane

pizagor

30 sene öncesinden Uncanny X-Men 171'den bu panelleri de buraya koyayım; albümü okuyanlar nedenini anlayacaktır :)

[spoiler][/spoiler]

hennessy

Sevgili arkadaşım pizagor beğenince bir türlü alayım mı almayayım mı ikilemin de kalan ben kitabı aldım şimdi okumaya başlayacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Alıntı yapılan: hennessy - 28 Ağustos, 2021, 19:23:46
Sevgili arkadaşım pizagor beğenince bir türlü alayım mı almayayım mı ikilemin de kalan ben kitabı aldım şimdi okumaya başlayacağım.

Umarım beğenirsin sevgili hennesy.

Ben de galiba ilk defa bir cilt için hem ince kapaklısını, hem de sert kapaklısını almış oldum. Paralel Evren edisyonunun kapak seçimine bayılmıştım açıkçası, en çok da kompozisyonda siyahın kullanımını ve de hakimiyetini beğenmiştim. Düştük artık tuzağa, yapacak birşey yok, pişmanlık ise hiç yok 🤣

hennessy

Hikayesi güzeldi Kaptan Marvel beklediğimizden daha derin bir hikayesi var. Ailesi ile arasında  ki hikaye güzel anlatılmış.  7/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları