Bullet Points - Presstij

Başlatan someoneofgod, 30 Kasım, 2021, 20:04:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

someoneofgod

Ana Kapak

Varyant Kapak

Sert Kapak

TANITIM BÜLTENİ: Yeni bin yılın Mucizeleri olmak kaderleriydi!
Tarihin tüm akışını değiştiren bir kurşundan sonra alt üst olan alternatif bir Marvel Evreni'nin inanılmaz hikayesi!
2. Dünya Savaşı devam ediyor ve Amerika'nın bir süper askere ihtiyacı var. Gönüllü Steve Rogers'tan mükemmel bir dövüş makinesi yaratacak formüle sadece tek bir kişi sahip. Ancak bir kurşun Dr. Erskine'i, askeri polis olan koruması Ben Parker ile birlikte öldürdüğünde, Steve'in ve Marvel Evreni'nin kaderi sonsuza dek değişti.
Hulk, Örümcek Adam, Demir Adam, Fantastik Dörtlü ve daha fazlasının alternatif versiyonları bu macerada sizlerle!

Bu cilt, J. Michael Straczynski (İnanılmaz Örümcek Adam, Fantastik Dörtlü) tarafından yazılan ve Tommy Lee Edwards (What If? Daredevil) tarafından çizilen Bullet Points #1-5 sayılarını içermektedir.

Alıntı YapBullet Points – Kapak A ve Presstij Dükkan Variantı Ön Siparişe Açıldı!!

⏩ Ön sipariş indirimi 7 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir.

⏩ 16.8 x 25,7 cm orijinal boy, 120 sayfa, Renkli, iç sayfalar 115 gr Mat Kuşe, iplik dikiş, kapak 300 gr mat kuşe, mat selafon.

⏩ Kapak A fiyatı 60 TL olacak, ön siparişe özel %40 indirimle – 36 TL ye satılacaktır.

⏩ Presstij Dükkan Variantı fiyatı 60 TL olacak, ön siparişe özel %20 indirimle – 48 TL ye satılacaktır.

⏩ Ön sipariş bitiminde A Kapak indirimi azaltılacak, Presstij Variant indirimi sıfırlanacaktır.

Nightrain

Presstij yarından itibaren zam yapacak. Ön sipariştekiler 7 Aralık'a kadar bu fiyattan satılacak, sonra onlar da zam yiyecek maalesef. Daha önce konuşulmuştu ben yine duyurayım dedim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

someoneofgod

Alıntı yapılan: Nightrain - 30 Kasım, 2021, 21:06:32
Presstij yarından itibaren zam yapacak. Ön sipariştekiler 7 Aralık'a kadar bu fiyattan satılacak, sonra onlar da zam yiyecek maalesef. Daha önce konuşulmuştu ben yine duyurayım dedim.

Bildiğim kadarıyla yeni yayınlar(bugün çıkan) zam yemeyecek. Etiket aynı kalacak, ön siparişe özel %40 indirim oranı %30 olacak.

Fakat eski yayınlar 3 saat sonra zam yiyor evet...

pizagor

Hikayeyi okuyan varsa yorumlarını almak isterim, bu cildi bir ben mi beğenmedim merak ettim açıkçası. Bullet Points'in ilk fasikülü beklentiyi yükseltiyor, farklı birşeyler geliyor hissini yaratıyor, ikincisi bunu sürdürüyor, sonrasında ise ivmeyi yitiriyor, bir kurşunun değiştirdiği söz konusu alternatif Marvel evreni gitgide tatsızlaşıyor. Taklidin orijinalini yüceltmesi durumu adeta.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

someoneofgod

Alıntı yapılan: pizagor - 24 Aralık, 2021, 17:04:21
Hikayeyi okuyan varsa yorumlarını almak isterim, bu cildi bir ben mi beğenmedim merak ettim açıkçası. Bullet Points'in ilk fasikülü beklentiyi yükseltiyor, farklı birşeyler geliyor hissini yaratıyor, ikincisi bunu sürdürüyor, sonrasında ise ivmeyi yitiriyor, bir kurşunun değiştirdiği söz konusu alternatif Marvel evreni gitgide tatsızlaşıyor. Taklidin orijinalini yüceltmesi durumu adeta.

çerezlik kategorisi içinde beğendiğimi söyleyebilirim.

V

Michael Straczynski ismine yakışır bir öykü olmamış ne yazık ki..What If tarzı bir öykünün
daha cazibeli olmasını beklerdim..Sıkıldım ve zor bitirdim açıkcası..
"İstemem,eksik olsun.."