Demon Slayer Kimetsu No Yaiba

Başlatan dean, 30 Mart, 2020, 17:37:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Taishō dönemi Japonyasındayız. Hikaye Tanjiro Kamado ismine dağlarda ailesi ile birlikte yaşayan bir çocuğa odaklanıyor. Aileye iblisler saldırır. Tanjiro ve kız kardeşi saldırıdan zar zor kurtulur. Lakin kız kardeşi iblis olmuştur. Onu tekrar insana çevirmek adına Tanjira bir iblis avcısına dönüşmek zorundadır.

Geçtiğimiz seneye bomba gibi düşmüş bir anime var karşımızda. Yayınlandığı 26 bölüm ile sadece anime olarak popüler hale gelmedi. Satışları düşük seyreden mangasını resmen ateşe verdi. Manga kısa süre içerisinde en çok satanlar listelerinin tepesine oynamaya başladı. Dr. Stone gibi Demon Slayer'ı da henüz izlemedim. İlk önce mangasının okuma fikri de beni kendine çekiyor. Ama anime kesinlikle izlenecekler arasında.

Önümüzdeki sene Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train filmi gelecek ve ilk sezonun hemen devamı olacak. İlk sezonun fragmanı hemen aşağıda.

https://www.youtube.com/watch?v=klsU4erJnEs

Nightrain

Geçen ay ilk sezonu, Mugen Ressha-hen ve Yuukaku-hen arc'larını izledim. Dövüş sahneleri ve animasyon kalitesi muhteşem. İnanılmaz sürükleyici. Peş peşe izlememe rağmen zerre sıkmadı. Yarın bu harika animenin 3.sezonu yayınlanacak. Villain'lar güçlendikçe animenin manyaklık oranı da aynı şekilde yükselişe geçiyor. Sabısızlıkla bekliyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Ve 3.sezon harika başladı. Genel olarak durgun geçse de, baştaki toplantı şahaneydi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Alperen