Vinland Saga

Başlatan dean, 29 Mart, 2020, 15:51:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Bin yıl boyunca Vikingler savaş alanlarının en güçlüleri olarak ünlerine ün katmıştır. Vikinglerin en güçlü savaşçılarından birinin oğlu olan Thorfinn ise babasının ölümünün intikamını almak adına bütün çocukluğunu savaş alanlarında geçirmiştir. İntikam vakti yaklaşmaktadır.

Vinland Saga geçen seneye damgasını vurmuş bir anime. Şu ana kadar 24 bölüm yayınlandı ve ilk sezonunu noktaladı. Hikaye ve teknik anlamda çok başarılı bir iş.

Makoto Yukimura'nın Mangakası olduğu eser şu ana kadar 23 cilt çıktı. Umarım yakın zamanda manga yayıncılarımız bu seriye de el atar. Kaçırılmayacak cinsten bir manga ve anime.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsini;

https://www.youtube.com/watch?v=FpRk3m3Y-Zg

KenParker

Mangasını okumuştum. Hatta devam ettiğine göre göre okuyorum demeli. İlk sayılar sürükleyici şekilde devam ederken sonradan hikaye bozulmaya başlıyor. Yine de rahatlıkla vasatın sütünde diyebilirim. Animesi iyi yapılmışa benziyor.

darbove

Animesi iyi ama mangasında bir yer var orayı geçince saçmalıyor ve sıkıcı bir hal alıyor. Fena seri değil.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

dean

Dostlar o performans düşüklüğü hangi story arc'tan sonra oluyor ? Spoiler vermeden söyleyebilir misiniz ?

darkwood

Güncel olarak seyrettiğim animesi güzeldi, hele finalinde çok heyecanlı bir yerde bırakmıştı.
Bizde mangası çıkarsa iyi olur, animesi'nin devamı gelirse harika olur.
Darkwood Sakinleri..

kharon

mangasini okumadim ama animeye basladim, hic fena gitmiyor

YERDENİZ

2 Sezon Thorfinn in hırçınlığından eser kalmamış, dinginlemiş kendisini. Şuan 2 sezon 21 bölümdeyim de ilk sezonun ending videosu çok güzeldi...