Saki'den Müzik Paylaşımları

Başlatan Saki, 16 Ağustos, 2022, 14:06:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gabby

Covid virüsü kurbanı Vangelis ya da tam adıyla Evangelos Papathanassiou, aynı zamanda yetmişli yılların ses getiren grubu Aphrodite's Child'ın da kurucularındandır. "It's Five O'Clock" albümünde yer alan 4:47 dk.lık Vangelis bestesi Maria Jolie, grubun solisti Demis Russos'un da sesiyle birleşince ortaya harika bir parça çıkmıştır.

Hepsi otuzlu yaşlarda olan grup üyeleri :
(Soldan sağa) Lucas Sideras (Baterist), Vangelis (Klavye), Demis Russos (solist ve bas gitar)

Saki

Tesşekkürler, biraz bakmıştım internette...

Conquest of paradise filminde bu kadın Sigourney Weaver değil mi? Tabiki odur...

Saki

Merhaba, dream seven dinleyebilr, tatlı bir yorgunluk hissediyorum dinliyorken...

depresyon korkunç bir hastalıktır ama  tedavi edilebilir ve mutlaka tedavi edilmelidir....

...müzik depresyon tedavisinde kullanılıyor!

https://www.youtube.com/watch?v=1gG2hWVx9fs

Muazzam müzik. Süper güzel, size hiçbir sorun, gerilim yokmuş gibi bir his veriyor...Size eşsiz bir huzur veriyor...Hans Zimmer, siz bir dahisiniz...teşekkür ederim!!

KenParker

Zimmer'den ikinci sevdiğim müziği İnterstellar

Saki

Interstelları da buldum tabiki malesef filmi hala izlemedim, Ken Parker dostum, malesef bende çok kötü bir huy var, yeni filmleri bakmıyorum, hep eskiden baktığım filmleri yeniden ve yeniden seyrediyorum, 20-inci, 30-uncu defa...Predator, Terminator, Aliens, Totall Recall...  :D

Saki

Saki

Zdravko Čolić (d. 30 Mayıs 1951), Bosna-Sırp pop şarkıcısı ve eski Yugoslavya'nın en büyük vokalistlerinden ve kültürel ikonlarından biri olarak kabul ediliyor.

Saki

Saki

Saki

Saki

Sonia Marina Clarke (d. 21 Haziran 1965), bilinen adıyla Sonique, İngiliz şarkıcı, müzisyen ve DJ.dir

Saki

Gittin ama ardından sadece güzel şarkılar bıraktın...

Ben sizin Romanella'nızım...Sen bizim Romanella'mızsın

Saki

Saki