2024 Mayıs - Yeni çıkan çizgi romanlar

Başlatan afu, 04 Mayıs, 2024, 00:15:20

« önceki - sonraki »

hasanmahmut, Agamotto ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

İlke Kurtlutepe

Kıyamet Saati sayı 7-8-9-10-11-12 ön siparişleri JBC'nin sitesinde açıldı, tek tek ya da set halinde alınabilir. Set alınca yanında 6 adet rozet de geliyor. Ankara Kitap Fuarı'nda da satıştaymış.

gamlıbaykuş

Injustice 2.4. sayı ne zaman duyuruldu? Ümidi kesmiştim, geriye kaç sayı kaldı peki? İnşallah tamamlanır, çıkan tüm ciltleri severek okudum.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nemo

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 04 Mayıs, 2024, 03:35:20Injustice 2.4. sayı ne zaman duyuruldu? Ümidi kesmiştim, geriye kaç sayı kaldı peki? İnşallah tamamlanır, çıkan tüm ciltleri severek okudum.

2 cilt daha kaldı. Benim de çok sevdiğim ve umudumu kestiğim seriydi. Sevindim yeni sayının çıkmasına:)
Özel Alfa Ajanı

xmenac

Afu abi, mayıs listesi için teşekkürler.

Bu arada, "Benim de söyleyeceklerim var" serisi düzyazı denilen formatta. Bu yeni sayıyı henüz görmedim ama serinin ilk kitapları öyleydi.

shera

ninjagamer

Alıntı yapılan: shera - 07 Mayıs, 2024, 15:54:42Merhabalar,
One-Punch Man 25 çıkmış.
https://www.arkadas.com.tr/one-punch-man-tek-yumruk-25
Selamlar...

Yeni sezonun geleceğinin müjdesiyle harekete geçtiler sanırım. Güncel yayınla arada da 2 sayı kalmış oluyor.

Gabby

Hernandez biraderlerin en küçüğü Jaime'nin Karakarga yayını "Beni Böyle mi Görüyorsun?" bence Frankofon değil Comics kategorisinde bir kitap. Liste için teşekkürler afu, ellerine sağlık...

KenParker

Benim de Söyleyeceklerim Var kitabını forumda haberini görünce çizgi roman sanıp satın almıştım. Sayın afu, lütfen yeni mağdurlar yaratmayalım ;D

ninjagamer

@afu bey merhaba. Liste için teşekkürler ama Solo Leveling'i göremiyorum. Yoksa kaçırdım mı? Solo Leveling bu senenin en çok satan kitabı olacak büyük ihtimalle.

Bir de bir sorum olacak. Cowboy Bebop geçen ayın ürünü değil mi?

afu

Solo Leveling 1 ve 2, Mart listesinde yayınlanmıştı.
Bu ay çıkanlar aynı kitabın varyant kapakları mı tam bilemedim. Bilgisi olan arkadaşlar düzeltme gerekiyorsa bildirsinler, ltf.

Geçen ay sonu ön siparişe çıkan kitapları, yayınlandıkça bu ayın listesine ekleyeceğim.
İndirimli fiyattan yararlanılması için, önceden listeye koymuştum.

Animvader

Alıntı yapılan: afu - 09 Mayıs, 2024, 09:15:07Solo Leveling 1 ve 2 Mart listesinde yayınlanmıştı.
Bu ay çıkanlar aynı kitabın varyant kapakları mı tam bilemedim. Bilgisi olan arkadaşlar düzeltme gerekiyorsa bildirsinler, ltf.

Geçen ay sonu ön siparişe çıkan kitapları, yayınlandıkça bu ayın listesine ekleyeceğim.

O kitabın ön siparişi sırasında ciltli, limitli versiyonunu almak için insanlar yüklenince sitesi çöktü sonra satıştan kaldırıldı. En son fuarda çıktığına dair birkaç fotoğraf görmüştüm ama ben de emin değilim.

darbove

Alıntı yapılan: afu - 09 Mayıs, 2024, 09:15:07Solo Leveling 1 ve 2, Mart listesinde yayınlanmıştı.

Ana kapak hamur kağıt.
Mavi kapak kuşe kağıt ve varyant.
Limitli versiyon henüz satışa çıkmadı.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Spider-Man

Alıntı yapılan: afu - 09 Mayıs, 2024, 09:15:07Solo Leveling 1 ve 2, Mart listesinde yayınlanmıştı.

Daha önce çıkan Solo Levelingler novel yani düzyazı. Bunlar ise manga.

Mrtekin

Arkabahçe İzmir'de Prestij'den yeni çıkan Wolverine'de basım hatası olduğunu farkettim. (24-36 sayfa araları ters basılmış.) Tüm gelen ciltlerde basım hatası vardı.

Alırken kontrolünü yapın.
They drew first blood...