Dylan Dog - Lal Kitap

Başlatan V, 27 Şubat, 2015, 21:47:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Mart, 2020, 12:24:37
23. sayıda 'Ölüm Sizi Ayırana Kadar' yer alan bir gönderme...

Referansını da vereyim :)

'Ölüm Sizi Ayırana Kadar' Renkli olarak çıkmış olan onuncu yıl özel sayısı. Hikaye ise yine bir miktar havada kalan, yorumlama gerektiren cinsten. Zaten Dylan bile hikayenin son kısmının gerçekten yaşandığından emin değil...

Dylan, "Dog" olmuş.  ;D :P

seastar1000

Yoklukdan Dylan Dog ve Dampyr e yöneldim
Dampyr i daha bir beğenerek okuyorum Dylan ı ise yedekde tutuyorum Fakat bazı maceraları hakikaten çok güzel ki yukarıdaki
Ölüm sizi ayırana kadar da onlardan biri
Yokluk derken Tex    Julia.  Mister No.  ve. Martin benim ilk tercihimdir

memospinoz

Dylan Dog kendi beşbuçuğuncu duyusunun ötesine geçen algılamaya sahip bir grup insanın toplandığı konferansta ortaya çıkan seri katilin peşine düşüyor.

96 sayfa

dean

Ancient Rock kasabasında dolaşan gölge kimdi ? Kasaba sakinlerinin kanlarıyla sulandığına inanılan bu toprakların « Druidler »le ilgisi neydi ? Kahramanımız bu soruların cevaplarını bulmaya çalışıyor.

Sayfa Sayısı: 96
  Etiket Fiyatı: 17 TL

memospinoz

Bir medyumun avucunun içine aldığı zengin iş adamı neyin peşinde ? Kızı babasını kurtarrmak ve gerçeği bulmak için kahramanımızın kapısını çalar.

Temmuz 2020

memospinoz

Derinliklerde saklanan sır neydi ? Deniz altında oluşturulan hayvanat bahçesi aslında neyi gizlemek için yapılmıştı ? Kabuslar dedektifimiz iki eski dostunun da yardımıyla bu gizemi çözmeye çalışıyor.

ferzan

Küçük bir kızın kusursuz hayatı gerçekten de göründüğü gibi mi? Kabuslar dedektifimiz geçirdiği kazadan sonra kaybettiği hafızasını nasıl tekrar kazanacak?

Basım Tarihi   :   Eylül 2020
    Boyutlar   :   16,00 x 21,00 cm
    Kağıt Tipi   :   2. Hamur
    Sayfa Sayısı   :   96
    Etiket Fiyatı   :   17 TL
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

ferzan

Dylan Dog Sayı: 66 - Bağıran Kadın

Dylan Dog bu kez genç bir sanatçının üzerine çöken kabusla uğraşıyor. Sanatçının ruhu heykellere can mı veriyor ?

Basım Tarihi   :   Ekim 2020
    Boyutlar   :   16,00 x 21,00 cm
    Kağıt Tipi   :   2. Hamur
    Sayfa Sayısı   :   96
    Etiket Fiyatı   :   17 TL
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

dean

Kâbuslar Dedektifimiz bu kez, dünya üzerindeki birbirinden çok uzak iki noktanın doğaüstü bağlantısının sebep olduğu kâbuslarla uğraşıyor.

Etiket Fiyatı: 20 TL

memospinoz

Dylan Dog ve Groucho kendilerinden yardım isteyen iki çocuğun peşinden Londra'nın dışında cennet gibi bir kasabaya gider. Ama bu cennette garip olaylar olmaktadır.

96 sayfa

memospinoz

Yunan mitolojisinin en çok tanınan gorgonu Medusa'nın hikayesine başka bir açıdan bakan öykümüzde Dylan belki de en umutsuz aşkını yaşıyor.

96 sayfa

newman

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Mart, 2020, 12:24:37
Referansını da vereyim :)

Böyle detayları çok iyi yakalıyorsunuz, tebrikler.

dean

Dylan yıllar önce ortadan yok olan bir seri katilin nasıl olup da günümüzdeki olayları etkilediğini araştırıyor.

dean

Bir cinayet romanı yazarı Dylan'ın bir ay boyunca evinde yaşamasını vasiyet eder. Dylan bu süre zarfında bir seri katilin kimliğini bulmaya çalışacaktır.

dean

Özel zihinsel güçleri olan bir grup çocuğun eğitim gördüğü tesisten tek kurtulan olduğunu zanneden Pearl, başka birinin de bunu başardığını öğrenir.