Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zeljko

Batuhan abi Myrna için özel bir yazi da olacak mi?
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Rossi

Alıntı yapılan: Zeljko - 02 Ekim, 2023, 00:39:34Batuhan abi Myrna için özel bir yazi da olacak mi?
Bu sayıda olmayacak.Belki ilerde olabilir:)

YzbVolkan

Hem uzun cevabiniz hem hem emekleriniz icin tesekkur ederim Batuhan bey.
Keske Lal kitabin da Boyle cizgi roman sever bir editorù olsa zaman zaman bize bilgi verse.

Julia cok guzel bir eser. Biraz daha iyi satsaydi da ayda bir okuyabildeydik. Anladigim kadariyla Mylos da birakirsa kimse basmaz.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Rossi

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 02 Ekim, 2023, 13:33:17Hem uzun cevabiniz hem hem emekleriniz icin tesekkur ederim Batuhan bey.
Keske Lal kitabin da Boyle cizgi roman sever bir editorù olsa zaman zaman bize bilgi verse.

Julia cok guzel bir eser. Biraz daha iyi satsaydi da ayda bir okuyabildeydik. Anladigim kadariyla Mylos da birakirsa kimse basmaz.
Rica ederim.

Ne yazık ki fumetti ülkemizde sürekli kan kaybediyor. Son iki yılda bu kan kaybı ekonomik nedenlerin de etkisiyle hızlandı.

Benim nacizane önerim genç fumetticilerin ya da gönlü genç olanların:) İtalyanca öğrenmesi olur. Konuşacak kadar olmasa bile okuyacak kadar öğrenebilirsiniz.
Nazlı Gözlem Çınga' nin İtalyanca gramer kitabı oldukça iyi. Bu kitabı bir kaç kez tekrar ettikten sonra biraz kelime de öğrenerek yavaş yavaş çizgi roman okumaya başlayabilirsiniz.  Okudukça daha çok kelime öğrenerek gelisirsiniz.

Bazıları Asım Tanış in kitabını öneriyor. Ancak bu kitap biraz eski teknikle ogrettiğinden anlaması zor ve karışık. Eskiden alternatifi yoktu. Şimdi güzel gramer kitapları çıkmaya başladı. Alternatifler arttı.

YzbVolkan

Cok sagolun. Ams benim gibi yasi elliyo grckinler icin cok zor. Gencler belki yapabilir.
Ben dayandigi yere kadar Turkce okuyacsgim :)

Kinowa59

Çat pat, yani adres tarifi yapabilecek kadar az olan ingilizceme güvenerek epicenter comics çıkardığı Tex & Zagor bandera cildini aldım. " ben bu işi görsellerle yazıları karşılaştırıp okuyabilirim " diye düşünmüştüm. Ne karşılaştırma yapabildim ne okumayı becerebildim , hiç bir şey anlamadım.

Rossi

Sıkmayın canınızı olduğu kadar.:) Zaten o albüm çok popüler mutlaka Türkçe basılır.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: Rossi - 03 Ekim, 2023, 13:38:13Sıkmayın canınızı olduğu kadar.:) Zaten o albüm çok popüler mutlaka Türkçe basılır.

Keske Mylos buyuk boy olarak bassa.

YzbVolkan

Julia dan haber yok. Kim bilir ne zaman çıkacak,
Batuhan Bey de Mylos dan ayrılmış diyorlar.

YzbVolkan

Batuhan Bey yalanlamadığına göre,  dedikodular doğru demek ki. Yazık oldu. Bundan sonra Julia yı altı ayda bir, Teksi de 3 ayda bir okuruz artık.

karlıova

Selam dostlar. Batuhan dostum Mylos'tan ayrılmadı. Tüm iyi niyetli çabasına karşın yayınevinin performansı ve dağınıklığı demotive ediyor ve forumdaki sitayişlerde arada kalmaktan yoruldu artık sanırım. Bu tip aslı olmayan dedikodular nereden çıkıyor bilmiyorum. Hanacta veya eski RR forum gediklisi arkadaşlarda telefonu vardır. Böyle bir şey yazılmadan muhatabından teyit ettirin bir zahmet. 

gargaris

Bilgi için teşekkürler Sayın Karlıova... Teyit etmeden bu tür dedikoduları burada yazmamak ve itibar etmemek lazım...

YzbVolkan

Julia yı bekliyorum gözlerim kapali. Bir umuttur insanı yasatan.

YzbVolkan

Julia cikmis sanirim.
Goren biri kapagin resminii koyabilir mi

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan