Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rossi

2.sayı Eylülde cikiyor.
Format orijinal format olacak.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Rossi - 27 Ağustos, 2021, 16:35:47
2.sayı Eylülde cikiyor.
Format orijinal format olacak.
Süper bi haber soruma cevap verdiğiniz için Teşekkürler Sanırım sorunlar düzeliyor merakla bekliyoruz bu sayıyı....

Rossi

Eleştiriler dikkate alınıyor.
Format çeviri vb konularda.
Merak etmeyin.

nicholaihel

İlk defa bir Julia sipariş ettim. Mylos kitap ile öyle bir gündem oldu ki dışında kalamadım :)

Nightrain

Umarım ilk sayıyı da orijinali sadık bir şekilde yeniden basarlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

OZAN BALIM

1. sayı kitaplıkta çok sırıtacak o zaman. Lütfen tekrar basılsın. En azından 350-400 tane basılsın Ben indirimsiz yeniden almaya hazırım.

Rossi

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 30 Ağustos, 2021, 00:46:14
1. sayı kitaplıkta çok sırıtacak o zaman. Lütfen tekrar basılsın. En azından 350-400 tane basılsın Ben indirimsiz yeniden almaya hazırım.

Satış durumuna göre belki ilerde olabilir.Kesin bir şey demek zor.

Bu arada 77.sayı Cuma günü baskıya girecek.

Nemo

Alıntı yapılan: Rossi - 31 Ağustos, 2021, 13:44:09

Bu arada 77.sayı Cuma günü baskıya girecek.

Bu guzel haber icin tesekkurler agabey :)
Özel Alfa Ajanı

Dylandog

İlk okuduğum fummeti julia dır 1999 yazında Samsun çiftlik caddesinde bir sahaf dan satın almıştım hangi sayı olduğunu hatırlamıyorum ama julia aşık olduğumu hatırlıyorum çizgi düşlerden hiç satın almadım bilmiyorum neden ama mylos kitap dan çıkan julia yı  aldım ve çok beğendim her ay düzenli satın alacağım bu arada hayret kimse bahsetmemiş 76 sayı da  Türk birası içiyorlar büyük ihtimalle Efes pilsen tüm Fumetti severlerin sağlığına şerefine 🍻

DAMPYR

Alıntı yapılan: Zeljko - 10 Eylül, 2021, 18:40:08
Yeni sayısı çıkmış bakalım neler değişmiş
içeriğini görmedim ama gördüğüm kadarıyla En Başta büyük sorun yaratan boyutunun normale döndüğünü görüyorum sanırım içeriktede değişimler vardır
Bu yeni sayı

Bu da bi önceki sayı

Rossi

Font, çeviri vb eleştiriler dikkate alındı. Düzeltildi. Begeneceginizi umuyorum :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: Rossi - 10 Eylül, 2021, 23:52:47
Font, çeviri vb eleştiriler dikkate alındı. Düzeltildi. Begeneceginizi umuyorum :)
Harika bi yayınevisiniz ,Satışlarınızı bol olması dileğiyle Eleştirileri dikkate aldığınız için Teşekkürler

darkwood

Alıntı yapılan: Rossi - 10 Eylül, 2021, 23:52:47

Julia'nin Yeni sayısını düzeltilmiş hali ile görmeyi oldukça merak ediyorum.
Yayınevinin 2.sayının zamanın da ve okuyucuların yapıcı eleştirilerini dikkate alarakçıkması güzel.
Umarım uzun soluklu yayıncı ve okuyucu tatmin eden, çok okunan bir seri olur.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Yeni sayıyı alan alan yok mu ? internette satışların başladığını görüyorum alan olduğunda yorumlarınızı bekliyoruz

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan