Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuco Ramirez

1.sayıyı Alttan üstten kestirme imkanıda yok. Görüntü alttan üstten uzatılmış çünkü.

DAMPYR

Yeni sayı daha iyi ,sanırım hatalar düzeltilmiş böyle devam bende sipariş verdim yarın gelecek

DAMPYR

julia 77 şimdi elime geçti gerçekten çok hoş Arşivlik olmuş Arkadaşlar gerek julianın günlüğü yazısıyla ,gerek gelecek sayı tanıtımı ,gerek balonlama yazı sistemiyle ,gerek orjinal boyuyla hatalar düzeltilmiş görünüyor baskı ,kagıt kalitesi,çeviri ve ciltleme zaten iyiydi bu sayıdada devam ediyor.ayrıca gelecek sayının reklamıyla birlikte ilk sayının reklamıda var acaba ilk sayıyı yeniden orjinal boyuyla tekrarmı basacaklar ki...

Zeljko

Mylos Kitap'tan çıkan 2. sayı ve İtalyan baskısını yanyana koyarak resimledim,fark yok gibi.Sadece İtalya'da sayfa sayısı 114'e düşmüş

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

DAMPYR

Baş sayfa yazılarıyla ,boyutuyla kitap orjinalinden farksız olmuş böyle devam ederlerse tam arşivlik Julia külliyatı elimizde olacak italyada ilerdeki sayılarda sayfa sayısı 116 ya düşüyor (271'inci sayıdan sonraki günümüze kadar çıkan sayılar)....

Mrtekin

Forumda yapılan eleştiriler ilk defa bir işe yaradı ;D

Bence doğru yola girmişler. Güzel olmuş.
They drew first blood...

V

Kütüphanede  her boyda ,her kalınlıkta Julia mevcut çok şükür..Julia'nın Türkiye'de gördüğü eziyeti başka hiçbir çizgi roman görmemiştir..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Yeni çıkan sayıyı boy, ebat, yazı fontu, baskı kalitesi v.s. genel olarak beğendimi söyleyebilirim.
Keşke ilk sayı da en azından ebat olarak böyle başlasaydı.
Umarım bundan sonra 2.sayının en azından kalitesini bozmadan, hiç bir şeyi ile oynamadan aynı şekilde devam ederler.
Darkwood Sakinleri..

Rossi

Alıntı yapılan: darkwood - 20 Eylül, 2021, 15:28:12
Yeni çıkan sayıyı boy, ebat, yazı fontu, baskı kalitesi v.s. genel olarak beğendimi söyleyebilirim.
Keşke ilk sayı da en azından ebat olarak böyle başlasaydı.
Umarım bundan sonra 2.sayının en azından kalitesini bozmadan, hiç bir şeyi ile oynamadan aynı şekilde devam ederler.

Öyle yapacağız, kuşkunuz olmasın :)

pizagor

Alıntı yapılan: Rossi - 20 Eylül, 2021, 19:40:09
Öyle yapacağız, kuşkunuz olmasın :)

Bu hamlenin satışa yansımasını asıl - yapılırsa - birinci sayının yenilenmiş baskısıyla göreceğinizi düşünüyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

İlk sayıyı okudum, vasat bir hikayeydi.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 26 Eylül, 2021, 19:45:06
İlk sayıyı okudum, vasat bir hikayeydi.
2.ci sayıyı oku o daha iyi

can amca

Olmuş bu sefer. Böyle devam. İkinci sayıdaki hikayeyi de çok sürükleyici buldum ve kafamda hemen bir film haline getirdim.

Mister NO

Sürekli gramajı düşen ürünler gibi 3. sayı da cüce boy olsun.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Mister NO - 27 Eylül, 2021, 18:56:59
Sürekli gramajı düşen ürünler gibi 3. sayı da cüce boy olsun.
o senin dediğin olursa birkaçsayı sonra juliayı mikroskop altında okuruz ;D ;D ;D